• تاریخ: 2015-07-07
  • شناسه خبر: 5791
  • 569 بازدید

همه روستاهای آق قلا از نعمت گاز برخوردار شدند

ارکین نیوز – مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان گفت: در حال حاضر ازمجموع ۷۸ روستای موجود شهرستان آق قلا تعداد۷۵ روستامصرف کننده گاز طبیعی هستند. به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، صفر علی جمال لیوانی با اعلام این ...

990
ارکین نیوز – مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان گفت: در حال حاضر ازمجموع ۷۸ روستای موجود شهرستان آق قلا تعداد۷۵ روستامصرف کننده گاز طبیعی هستند.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، صفر علی جمال لیوانی با اعلام این خبر گفت: شبکه اجرایی گاز سه روستای باقیمانده شامل روستاهای تپه ظهوریان ، شاکریان و جماران نیز به اتمام رسیده و در مرحله نصب علمک قرار دارد که انشاء ا… با اتمام عملیات نصب انشعاب ، در آینده نزدیک طی مراسمی با حضور مسئولین استان و شهرستان به بهره برداری خواهد رسید.
وی افزود: با بهره برداری و گاز دار شدن این ۳ روستا شهرستان آق قلا به جمع شهرستانهای سبز که در آن تمامی شهر و روستاهای آن از این انرژی خدادادی بهره مند می شوند می پیوندد.
لیوانی اظهار داشت: در حال حاضر در شهرستان آق قلا تعداد ۹۶ واحد صنعتی عمده و جزء از نعمت گاز بهره مند شده اند که از این تعداد، ۵۹ واحد صنعتی عمده و ۳۳ مورد نیز واحد صنعت جزء و ۴ مورد نیز جایگاه CNG است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست