• تاریخ: 2016-05-22
  • شناسه خبر: 17850
  • 456 بازدید

نورقلی پور :نمایندگان موانع سرمایه‎گذار در استان گلستان را بردارند

ارکین نیوز-نماینده مردم غرب گلستان درمجلس گفت: در استان گلستان بسیاری از پروژه‎ها متوقف شده است و باید در زمینه جذب سرمایه‎گذار به ویژه سرمایه‎گذار خارجی اقدامات اساسی صورت بگیرد. مجمع نمایندگان استان گلستان امروز با فرم ...

ارکین نیوز-نماینده مردم غرب گلستان درمجلس گفت: در استان گلستان بسیاری از پروژه‎ها متوقف شده است و باید در زمینه جذب سرمایه‎گذار به ویژه سرمایه‎گذار خارجی اقدامات اساسی صورت بگیرد.

مجمع نمایندگان استان گلستان امروز با فرمانده سپاه نینوای استان گلستان دیدار کردند و در این دیدار به اهتمام به عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی تاکید شد.
رامین نورقلی پور ، نماینده مردم کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان در مجلس، با بیان اینکه امیدواریم همکاری نمایندگان مجلس شورای اسلامی با موضوعات مهمی چون امنیت و پایداری اقتصادی در استان گلستان برگزار شود، گفت: امروز باید بیندیشیم چگونه می‎توانیم به توسعه پایدار در جامعه دست پیدا کنیم.

وی تصریح کرد: سند آمایش سرزمینی یکی از موضوعاتی است که نمایندگان باید به آن ورود پیدا کنند چرا که این سند جامعه در حال تدوین است و باید از نیروهای متخصص و قشر دانشگاهی برای تبیین برنامه‎ها استفاده شود.

نماینده مردم کردکوی در مجلس ابراز داشت: امسال مقام معظم رهبری سال را به اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل مزین کرده و باید تولید در راستای بهبود وضعیت اقتصادی در راستای تحقق منویات معظم اله مورد توجه باشد.

نورقلی‎پور یادآور شد: سرمایه‎گذاری یکی از مانع‎های عمده‎ای است که در مسیر تحقق منویات مقام معظم رهبری قرار دارد و نمایندگان مجلس باید با همکاری و هماهنگی هم موانعی که بر سر راه سرمایه‎گذاری در استان گلستان قرار دارد را حل کنند.

وی با بیان اینکه اجرای پروژه‎ها و طرح‎ها در استان گلستان ظرفیت سنجی شود، گفت: در استان گلستان بسیاری از پروژه‎ها متوقف شده است و باید در زمینه جذب سرمایه‎گذار به ویژه سرمایه‎گذار خارجی اقدامات اساسی صورت بگیرد.
گلستان ما

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست