• تاریخ: 2016-09-19
  • شناسه خبر: 20580
  • 356 بازدید

نماینده ولی فقیه در گلستان: وعده دولت برای پروژه گردشگری جزیره “آشوراده” عملی شود

ارکین نیوز نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: پروژه آشوراد طرح بزرگی در استان گلستان است اما محیط زیست کشور در اجرای این پروژه ایجاد مشکل می‌کند که امیدواریم این وعده دولت در استان عملی شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم از ...

ارکین نیوز نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: پروژه آشوراد طرح بزرگی در استان گلستان است اما محیط زیست کشور در اجرای این پروژه ایجاد مشکل می‌کند که امیدواریم این وعده دولت در استان عملی شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، آیت الله نورمفیدی شامگاه دوشنبه در جلسه شورای اداری استان با حضور معاون اجرائی رئیس جمهور اظهار داشت: شب عید غدیر شب بزرگی در تاریخ اسلام بوده و در این روز طرحی بی‌سابقه در جهان اسلام به اجرا درآمد.

وی افزود: در جریان غدیر مدیریت اجتماعی تنها در امور ظاهری مطرح نشد و نشان داد اسلام به مسائل دیگر نیز توجه دارد.

امام جمعه گرگان درباره فعالیت‌های دولت یازدهم در طول مدت گذشته اظهار داشت: بنده در طول این مدت احساس کردم که این دولت برای کارهای خود برنامه دارد و داشتن برنامه سبب ایجاد امیدواری شده است.

نماینده ولی فقیه دراستان گلستان درباره سفر معاون اجرایی رئیس جمهور به استان گلستان عنوان کرد: من امیدوارم وعده‌های دولت به خصوص درباره جزیره آشوراده عملی شود.

آیت الله نورمفیدی درباره پیگیری‌های پروژه جزیره آشوراد در هیئت دولت اظهار داشت:هرگاه این پروژه اقدام به آغاز کار خود کرد رئیس سازمان محیط زیست در مسیر اجرای آن ایجاد مشکل کردند، اما این پروژه یکی از طرح‌های مهم این استان است.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان درباره عدم اتمام پروژه‌هائی مانند آشوراده توسط دولت اظهار کرد: نباید این ذهنیت برای مردم ایجاد شود که دولتی که نمی‌تواند طرح‌های کوچکی مانند آشوراده را به اتمام برساند چگونه می‌تواند از پس طرح‌های بزرگ ملی برآید.

وی در توصیه به مدیران کل ادارات استان گلستان گفت: باید مردم را به صورتی تشویق کرد که برای اجرای پروژه‌ها خودشان دست به کار شوند و مدیران نباید به پول نفت تکیه کنند و باید خود مدیران وارد میدان شوند تا زمینه توسعه در استان به وجود آید.

آیت الله نورمفیدی اظهار کرد: این فرهنگ که دولت به تنهایی از پس مشکلات برمی‌آید فرهنگ غلطی است که باید از بین برود و باید کاری کنیم که مردم خودشان از پس مشکلات خود برآیند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست