• تاریخ: 2016-07-25
  • شناسه خبر: 19548
  • 515 بازدید

نماینده ولی فقیه در گلستان: مشکلات طرح پتروشیمی گلستان برطرف شود

ارکین نیوز-نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان گفت: قرار بود طرح پتروشیمی گلستان در مدت ۳۶ ماه به اتمام برسد اما اکنون بیش از ۱۰ سال است که حل نشده و این مساله باید حل شود حتی اگر بخواهد خط تولید راعوض کرد. به گ ...

ارکین نیوز-نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان گفت: قرار بود طرح پتروشیمی گلستان در مدت ۳۶ ماه به اتمام برسد اما اکنون بیش از ۱۰ سال است که حل نشده و این مساله باید حل شود حتی اگر بخواهد خط تولید راعوض کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گلستان، آیت الله سید کاظم نورمفیدی، در نشست با استاندار و مجمع نمایندگان گلستان اظهار داشت: در مساله پتروشیمی صرف نظر از مشکلات ۹۳ هزار نفر سهام خریدند اما از دولت توقع دارند کمک کند و قرار بود این طرح ۳۶ ماه به پایان برسد اما اکنون بیش از ۱۰ سال است که حل نشده و این مساله باید حل شود حتی اگر بخواهد خط تولید راعوض کرد.

وی افزود: وقتی دولت تدبیر و امید روی کار آمد ما هم مثل همه آحاد جامعه خوشحال شدیم که دوران تحول آغاز شده و شاهد تحول‌های اساسی در مسائل مختلف کشور و استان‌ها خواهیم بود.

نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: یکی از اقدامات مهم دولت توافق هسته‌ای بین ایران و ۶ کشور جهانی بود این مسئله هر چند با کارشکنی‌هایی از طرف مقابل همراه است اما در مجموع موانعی را از سر راه برداشت و حربه ایران‌هراسی را از دشمنان گرفت.

امام جمعه گرگان تصریح کرد: جدا از انتقادات اعلام شده، در دنیا مطرح شد که ایران این توان را دارد مقابل غول‌های صنعتی جهان بنشیند و امیدواریم آنچه به نفع جامعه و ملت است محقق شود.

وی با بیان این که در حوزه سلامت هم کار خوبی انجام شده به شرطی که ادامه یابد، تصریح کرد: استان گلستان راکد بود و امید داشتیم تحول ایجاد شود و می دانیم دولت با مشکلات زیادی مواجه است اما انتظار این است که اقدامات موثرتری در رابطه با خروج از رکود اقتصادی و بهبود معیشت مردم انجام شود.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان یادآور شد: در گذشته به علت ناهماهنگی‌ها، ما شاهد تحول در امر توسعه استان نبودیم اما اینکه عامل این ناهماهنگی چه بوده قابل بحث است اما باید گفت ناهماهنگی‌ها سبب رکود استان شد.

آیت الله نورمفیدی با بیان این که پس از انتخابات شرایطی پیش آمد و همه اتفاق نظر داریم که باید استان تکان بخورد، اظهار کرد: ما نیاز به همدلی داریم و اگر پای منافع فردی پیش آید، می‌ترسم به جای اول بازگردیم و یک بخش مشترکی را باید بین خودمان ببینیم و در این بخش مشترک کارها به صورت جدی پیگیری شود.

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر این که در مسائل مشترک جایی برای نگاه فردی نیست، گفت: همه باید به دنبال توسعه استان و تبعیت از منطق و حق باشیم و وقتی در کارها و مسائل کلان استان اکثریت نظری دادند باید همه آن را پیگیری کنند.

وی با بیان این که اگر در مسائل شخصی اختلاف نظری پیش آمد نباید سبب ناهماهنگی شود، اظهار کرد: باید کاری کرد هماهنگی به وجود آمده پایدار بماند و باید این هماهنگی را فعال کرد.

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری شایستگی‌ها را در زمینه بکارگیری نیروها در مسئولیت‌های استانی مهم دانست و گفت: افراد شایسته از هر قوم و مذهب و هر سلیقه حاضر در استان مورد توجه قرار گیرند.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان اظهار کرد: نباید گذاشت شور و هیجانی که نسبت به دولت وجود داشت ضعیف شود و باید مسائل را حل کرد و اگر مشکلی وجود دارد آن را بیان کرد تا مردم آگاه شوند.

نماینده ولی فقیه دراستان پیگیری منطقه آزاد اینچه‌برون ،گردشگری آشوراده و رفع موانع جذب سرمایه‌گذار را از اولویت برنامه‌ها و توسعه استان دانست و گفت: در این استان مردم مطالبات به حقی دارند که باید دراین راستا نمایندگان و مدیران اجرایی استان برای حل آنها تلاش کنند تا اینکه عملکرد مثبت آنان سبب امید در استان شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست