• تاریخ: 2016-10-30
  • شناسه خبر: 21154
  • 322 بازدید

نماینده مردم غرب گلستان: فضای عمومی مجلس نسبت به وزیران پیشنهادی مثبت است

ارکین نیوز-نماینده مردم شهرستانهای غرب استان گلستان در مجلس شورای اسلامی فضای عمومی خانه ملت نسبت به وزیران پیشنهادی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: برآیند تصمیم دولت و مجلس اتفاق خوبی برای کشور خواهد بود. رامین نورقلی پور رو ...

ارکین نیوز-نماینده مردم شهرستانهای غرب استان گلستان در مجلس شورای اسلامی فضای عمومی خانه ملت نسبت به وزیران پیشنهادی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: برآیند تصمیم دولت و مجلس اتفاق خوبی برای کشور خواهد بود.

رامین نورقلی پور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به سوابق کاری و توانمندی وزرای پیشنهادی و ارزیابی صورت گرفته ، افراد مورد نظر رییس جمهوری شایستگی تصدی وزارتخانه های فرهنگ و ارشاد، ورزش و جوانان و آموزش و پرورش را داشته و احتمال رای آوردن هر سه نفر زیاد است.
نماینده مردم شهرستان های گُمیشان، بندرترکمن، کردکوی و بندر گَز در مجلس ابراز داشت: با در نظر گرفتن زمان باقیمانده از عمر این دولت باید به نظر رییس جمهور احترام گذاشت و شخصا به هر سه وزیر پیشنهادی رای اعتماد می دهم چراکه در این مدت زمان کوتاه باید با قوت کار خود را انجام دهند.
عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه اصل را بر احترام به نظر دولت نهاده ایم؛ خاطرنشان کرد: در مجموع نمایندگان مجلس نظر مثبتی به وزرای پیشنهادی دارند و بنظرم دلیلی برای رای نیاورن آنها وجود ندارد.
به گزارش ایرنا جلسه رای اعتماد به سید رضا صالحی امیری، مسعود سلطانی فر و فخرالدین دانش آشتیانی به ترتیب به عنوان وزیران پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان و آموزش و پرورش سه شنبه این هفته برگزار می شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست