• تاریخ: 2016-01-12
  • شناسه خبر: 13087
  • 1,343 بازدید

نشست هم اندیشی مهندس امانزاده در محله حکیم آباد

ارکین نیوز – نشست مهندس امان زاده دیشب به دعوت اهالی و جوانان محله حکیم آباد اق قلا در منزل آقای شیرمحمدلی برگزار گردید. به گزارش خبرنگار ارکین نیوز ؛ در ابتدا انامحمد دلیجه نایب رئیس شورای شهر آق قلا ضمن بیاناتی د ...

ارکین نیوز – نشست مهندس امان زاده دیشب به دعوت اهالی و جوانان محله حکیم آباد اق قلا در منزل آقای شیرمحمدلی برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار ارکین نیوز ؛ در ابتدا انامحمد دلیجه نایب رئیس شورای شهر آق قلا ضمن بیاناتی در خصوص انتخابات ، تعهد،صداقت و مردم داری امان زاده را از فاکتورهای خوب آن دانست.

سپس مهندس امان زاده ضمن تشکر از دعوت و حضور پرشور جوانان و اهالی محله حکیم آباد ،انتخابات و حق تعیین سرنوشت را برخاسته از قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران دانسته و خواستار حضور پرشکوه مردم در این امر سیاسی که تاثیر گذار بر دیگر جوانب زندگی شد.

سپس با اشاره به محرومیت های منطقه و لزوم توجه جدی به آن برای فائق آمدن به آن شد، که کوتاه ترین راه رسیدن به این آرزو داشتن نماینده ای کارآمد ،درد آشنا دانست.

وی با قرائت آیه ای از کلام الله مجید مبنی بر اینکه خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمیدهد مگر اینکه خود بخواهند با بیان به اینکه اگر مشکلات جامعه و منطقه مان را همین امروز با درایت خود مثل شرکت در انتخابات و مطالبه حقوق قانونی که نظام مقدس به ما ارزانی داشته حل نکنیم ،این معضلات انباشته شده و آسیبی جدی برای نسل های آتی خواهد بود.
در پایان روحانیون و ریش سفیدان حاضر ضمن اعلام حمایت، برای موفقیت مهندس امان زاده دعای خیر نمودند.
IMG_20160112_072844

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست