• تاریخ: 2016-06-26
  • شناسه خبر: 18871
  • 612 بازدید

نشست صمیمی استاندار گلستان با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی

ارکین نیوز-نشست صمیمی استاندار گلستان با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی پیرامون مسائل استان و راهکارهای توسعه گلستان برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، در این دیدار که عصر امروز در استانداری گ ...

ارکین نیوز-نشست صمیمی استاندار گلستان با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی پیرامون مسائل استان و راهکارهای توسعه گلستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، در این دیدار که عصر امروز در استانداری گلستان صورت گرفت، دکتر حسن صادقلو با بیان اینکه مقرر گردیده هر دوهفته یکبار نشست های مستمری فی مابین مدیریت استان و نمایندگان گلستان برقرار شود، اظهار کرد: همراهی و همکاری نمایندگان و مدیران استانی می تواند موجبات رشد و توسعه گلستان را فراهم آورد.

وی با اشاره لایحه دوفوریتی منطقه آزاد اینچه برون گلستان، تصریح کرد: امیدواریم با همکاری نمایندگان و مدیران استان لایحه منطقه آزاد اینچه برون در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به تصویب نهایی برسد و زمینه ای برای رشد استان فراهم آورد.

همچنین در این جلسه معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی ، معاون هماهنگی امور عمرانی و معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان و همچنین مدیر کل صنعت، معدن، تجارت و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و مدیر کل روابط عمومی استانداری گلستان گزارشی از وضعیت حوزه های مدیریتی خود خطاب به نمایندگان گلستانی حاضر در مجلس شورای اسلامی ارائه کردند.

لازم به ذکر است در این نشست صمیمانه قره خانی نماینده علی آباد کتول، کوسه غراوی نماینده مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش، قره جه طیار نماینده گنبدکاووس، نورقلی پور نماینده کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان ، تربتی نژاد نماینده گرگان و آق قلا و ابراهیمی نماینده رامیان و آزادشهر با تاکید بر اجرای عدالت در توزیع پروژه ها در سطح استان ، همکاری دسته جمعی را در راستای محرومیت زدایی و رشد و توسعه استان خواستار شدند.

نمایندگان گلستانی حاضر در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بر استفاده از سرمایه گذاران داخلی استان، توجه به وضعیت آبرسانی به مناطق محروم، توجه به طرح آمایش سرزمین، تعامل با تمامی احزاب و گروه های سیاسی، توزیع عادلانه بودجه در سطح استان، توجه به افزایش سطح علمی دانشگاه ها و … در جهت پیشرفت استان تاکید کردند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست