• تاریخ: 2016-08-26
  • شناسه خبر: 20170
  • 418 بازدید

نرخ بیکاری گلستان ۲ درصد کاهش یافت

ارکین نیوز- استاندار گلستان گفت: نرخ بیکاری گلستان حدود دو درصد کاهش یافت و از ۱۳.۸ به ۱۱.۹ درصد رسید. به گزارش خبرنگار مهر، حسن صادقلو پیش از ظهر جمعه در آیین افتتاحیه پروژه های هفته دولت شهرستان آق قلا که با حضور وزیر ...

ارکین نیوز- استاندار گلستان گفت: نرخ بیکاری گلستان حدود دو درصد کاهش یافت و از ۱۳.۸ به ۱۱.۹ درصد رسید.
به گزارش خبرنگار مهر، حسن صادقلو پیش از ظهر جمعه در آیین افتتاحیه پروژه های هفته دولت شهرستان آق قلا که با حضور وزیر کشور برگزار شد، اظهار کرد: استان گلستان در راستای اجرای اهداف دولت تدبیر و امید با کمبودهای بسیاری روبرو است.

وی افزود: با وجود کمبودها استان گلستان در حوزه های مختلف به رشد دست یافته است.

استاندار گلستان ادامه داد: این رشد در استان به این معنا نیست که همه مسائل گلستان حل شده است اما باید قبول داشته باشیم نتایجی که برای دولت اتفاق افتاده قابل دفاع است.

وی اضافه کرد: در سه سال گذشته ۶ هزار و ۷۰ پروژه عمرانی و اقتصادی در گلستات افتتاح و کلنگ زنی شده است.

صادقلو تصریح کرد: در سال گذشته دو هزار و ۲۱۰ نفر آموزش مشاغل دانش بنیان را گذارنده و در استان مشغول کار شده اند.

وی خاطر نشان کرد: همچنین ۵۰۰ فارغ التحصیل رشته کشاورزی در پهنه بندی کشاورزی در راستای افزایش تولیدات استان فعال شده اند.

استاندار گلستان از به سرانجام رسیدن برخی از پروژه های مهم در غرب استان خبر داد و تصریح کرد: در سه سال گذشته سه هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در استان انجام شده که با احتساب پروژه های در حال اقدام به پنج هزار میلیارد تومان می رسد.

به گفته صادقلو در راستای اقدام فوری و حساب شده استان تسهیلات کارگشایی واحدهای تولبدی و صنعتی راکد کوچک و متوسط و همچنین با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد به ۷۴۴ میلیارد تومان افزایش یافت.
تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست