• تاریخ: 2016-05-22
  • شناسه خبر: 17853
  • 449 بازدید

مهندس هزارجریبی:درگیری‎های سیاسی و قومیتی یکی از دلایل عقب افتادگی کشور است

ارکین نیوز:نماینده مردم گرگان در مجلس گفت: قانون اساسی خوبی در کشور داریم اما این قانون به خوبی اجرا نمی‎شود و نزاع و درگیری‎های سیاسی و قومیتی یکی از دلایل عقب افتادگی کشور به شمار می‎رود. به گزارش گلستان ما، نبی هزارجر ...

ارکین نیوز:نماینده مردم گرگان در مجلس گفت: قانون اساسی خوبی در کشور داریم اما این قانون به خوبی اجرا نمی‎شود و نزاع و درگیری‎های سیاسی و قومیتی یکی از دلایل عقب افتادگی کشور به شمار می‎رود.

به گزارش گلستان ما، نبی هزارجریبی، نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس در دیدار با فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه تامین امینت وظیفه ذاتی سپاه است، افزود: سپاه پاسداران بعد از هشت سال دفاع مقدس اقدامت خوبی را انجام دادند می‎تواند در مسیر حل برخی از معضلات اجتماعی گام‎های خوبی بردارند.

وی با بیان اینکه امروز امنیت ما در گروی اقدامات خوب مجموعه سپاه و سربازان گمنام امام زمان(عج) است، افزود: پدرم سرباز مقام معظم رهبری بود و سند خدمت به مردم را با خون خود امضاء کرده است .

نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس یادآور شد: قانون اساسی خوبی در کشور داریم اما این قانون به خوبی اجرا نمی‎شود و نزاع و درگیری‎های سیاسی و قومیتی یکی از دلایل عقب افتادگی کشور به شمار می‎رود.

هزارجریبی بیان داشت: در انجام تکالیف و ماموریت‎ها مسئولان باید با مردم نزدیک شوند و این مهم رمز موفقیت خواهد شد.

وی ادامه داد : برای خدمت به مردم و نظام باید از خود بگذریم و کلان نگر باشیم و به مردم به درستی خدمت کنیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست