• تاریخ: 2016-01-31
  • شناسه خبر: 14026
  • 355 بازدید

معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان: سهامداران پتروشیمی مطالبات خود را از مبادی قضایی پیگیری کنند

ارکین نیوز-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در خصوص وضعیت نامعلوم پتروشیمی و سرگردانی ۹۴ هزار سهامدار این پروژه گفت: سهامداران مطالبات خودشان را از مبادی قضایی و نظارتی پیگیری کنند. علی‎اصغر طهماسبی صبح امرو ...

ارکین نیوز-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در خصوص وضعیت نامعلوم پتروشیمی و سرگردانی ۹۴ هزار سهامدار این پروژه گفت: سهامداران مطالبات خودشان را از مبادی قضایی و نظارتی پیگیری کنند.

علی‎اصغر طهماسبی صبح امروز در نشست خبری که به مناسبت تشریح پروژه‎های دهه فجر انقلاب اسلامی در گلستان برگزار شد، اظهار کرد: آنچه وظیفه دولت و نهادهای ملی بوده در زمینه پتروشیمی گلستان انجام گرفت وضعیت این پروژه باید از هیئت مدیره پتروشیمی پیگیری شود.

وی با تأکید بر اینکه مردم باید هیئت مدیره پتروشیمی را وادار به پاسخگویی کنند، تصریح کرد: دولت زمینه وام دادن به این پروژه را فراهم کرده است به نوعی پیگیری خوب نمایندگان استان سبب شد تا ردیف بانکی برای دادن وام صورت بگیرد و اینکه آنها نتواستند وثیقه‎های لازم را برای گرفتن وام تهیه کنند موضوعی است که به مدیریت پروژه برمی‎گردد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با اشاره به اینکه نباید برخی کم‎کاری‎ها را گردن دولت یا استانداری انداخت، افزود: همه بزرگان استان پیگیر پروژه پتروشیمی هستند دولت در زمینه اعطای تسهیلات، گازرسانی و فراهم کردن شرایط زیرساختی پروژه آماده است، کمک کند.

طهماسبی افزود: متولیان اجرای پروژه پتروشیمی بعد از ۹ سال خواستار اضافه کردن زمین شدند تا خانه‎های سازمانی در آنجا ساخته شود که این مسئله در جای خود قابل تامل است.

وی در خصوص ایجاد شور و نشاط انتخابات در استان گفت: طی دو ماه گذشته بالغ بر ۱۰ هزار نشست سیاسی و انتخاباتی در استان گلستان برگزار شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با اشاره به اینکه در انتخابات گذشته میزان مشارکت مردم در برخی از مناطق استان بیش از ۹۰ درصد بوده است، افزود: این حضور نشان از بلوغ سیاسی و بالندگی مردم استان گلستان است.

طهماسبی با اشاره به اینکه برای تأمین امنیت سخنرانان از هیچ کوششی فروگذار نشد، گفت: وقتی مجوز سخنرانی داده می‎شود با تمام قوا از مجوزمان دفاع خواهیم کرد.

وی دوام و قوام نظام انقلاب اسلامی را در حضور حداکثری مردم در صحنه‎های مختلف دفاع از نظام برشمرد و از مردم خواست تا در راهپیمایی یوم‎الله ۲۲ بهمن و انتخابات ۷ اسفند حضور پررنگ داشته باشند.
فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست