• تاریخ: 2014-12-25
  • شناسه خبر: 330
  • 627 بازدید

قجری معاون فرماندار شهرستان آق قلا و محمدی راد بخشدار وشمگیر شد

ا ارکین نیوز-جلسه شورای اداری شهرستان آق قلا با حضور نیاوندمعاونت توسعه مدیریت منابع انسانی ومیرباقری مدیرکل سیاسی انتظامی استانداری گلستان، الیاس هیوه چی فرماندار و عبدالحی آخوند میرزاعلی امام جمعه آق قلا و دیگر مسئولین ...

ا1419507404_picture-094

ارکین نیوز-جلسه شورای اداری شهرستان آق قلا با حضور نیاوندمعاونت توسعه مدیریت منابع انسانی ومیرباقری مدیرکل سیاسی انتظامی استانداری گلستان، الیاس هیوه چی فرماندار و عبدالحی آخوند میرزاعلی امام جمعه آق قلا و دیگر مسئولین و نهادهای دولتی شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارگردید که در پایان علی اکبرقجری از مجموعه وزارت کشور بعنوان معاون فرماندار شهرستان آق قلا و جواد محمدی راد از فرهنگیان باسابقه استان بعنوان بخشدار بخش وشمگیر معرفی شدند.

مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری گلستان  در جلسه تودیع و معارفه معاونت فرمانداری و بخشداروشمگیر گفت:مسئولیت وظیفه سنگینی است که هر کس بتواند به درستی به سرانجام برساند به تکلیف خود عمل کرده است و هر مسئولی موظف است بر اندازه تکلیف اش در راستای خدمت به مردم تلاش کند.

میرباقری اضافه کرد: عرصه مسئولیت عرصه خطیری است که بایستی قدر این مسئولیت رابدانیم و در هرجایی که خدمت می کنیم به فکر خدمت به مردم باشیم و خدمتی ارائه بکنیم که سرعت ، دقت و صحت داشته باشد زیرا که در بعضی مواقع می خواهیم خدمت به مردمی انجام بدهیم که به دلیل اینکه زمان آن گذشته است برای مردم منفعتی ندارد.

وی اضافه کرد: خدمت به مردم در هرجا و هر سمتی که باشد اگر بخواهیم عبادت محسوب شود بایستی دقت بکنیم که در راستای منافع مردم گام برداریم و منافع شخصی یا گروهی فدای منافع مردم نکنیم .

مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری گلستان تاکید کرد:عرصه مسئولیت عرصه خدمت است و مطمئن باشید که عبادت بزرگی است که از عبادت فردی برتر است و افضل عبادت هاست و تلاش کنیم که خدمت گزار باشیم تا به این درجه و منزلت برسیم.

وی اضافه کرد: امروز رسالت ما امیدوار کردن مردم به آینده نظام است و ما می توانیم با خدمت صادقانه به مردم جامعه خودمان را از آسیب ها مصون نگاه داریم و به مسائل با نگاه قومیتی برخورد نکنیم.

میر باقری در بخش از سخنانش به فلسفه محرم و حادثه عاشور اشاره کردو افزود:فلسفه گرامیداشت عاشورا زنده نگه داشتن مظلومیت امام حسین (ع) است تا دیگر در طول تاریخ شاهد به مسلخ رفتن مشعلداران هدایت نشویم واین فلسفه بزرگداشت عاشورا ست .

وی تصریح کرد: امروز بحث علاقه به امام حسین از مسلمانان نیز فراتر رفته است و می بینیم در روز عاشورا و تاسوعای حسینی و به ویژه در اربعین حسینی مذاهب گوناگون ارادت خودشان به امام حسین را ابراز می کنند .

نیاوند معاونت توسعه مدیریت منابع انسانی استانداری گلستان نیزبه دلیل طولانی شدن مراسم و ضیق وقت طی سخنان کوتاهی ضمن تشکر از سخنان امام جمعه شهرستان آق قلا دو سوال مطرح کرده اند و عنوان داشتند که ارزشمندترین و سودمند ترین کار برای مردم چیست و مهمترین نیازمندی های مردم در شرایط کنونی چه چیزی می باشد.ایشان وعده دادند در زمان مناسب و در جلسه دیگری در جمع مسئولین و مردم شهرستان حضور پیدا کنند.

فرماندار شهرستان آق قلاگفت:بایستی مدیران دستگاه های اجرایی همه موارد حوزه کاری خود را با حساسیت دنبال کنند و در مواردی که با چالش مواجه است ورود پیدا نکنند و اگر قوانینی الزام آور ابلاغ می شود که با منافع مردم گره خورده است ، با تعامل مدیریت کنند.

وی افزود:تعرض به باورها و اعتقادات مردم به ویژه در حوزه فرهنگ هیچ جایگاهی در این شهرستان ندارد و مدیران دستگاه های اجرایی آگاه باشند تا اتفاقی نیفتد که آرامش مردم را با عملکرد خودمان از بین ببریم.

فرماندار شهرستان آق قلا اضافه کرد: به همه مدیران توصیه می کنم که از برخورد سلیقه ای پرهیز کنند و همسو و همگام با مردم جهت خدمت به نظام حرکت کنیم و مردم را به عنوان پشتوانه داشته باشیم .

هیوه چی در ادامه سخنانش با اشاره به مشکلات زیست محیطی واحدهای تولیدی شهرستان اضافه کرد:برنامه دولت تدبیر و امید در راستای اشتغال و اشتغالزایی و حمایت ازسرمایه گذاری است ولی بایستی این موضوع را مدنظر داشته باشیم که سلامت مردم در اولویت کار ما قراردارد در حال حاضر ما اجازه نمی دهیم مجوزهایی برای واحدهای تولیدی صادر شود که امنیت ،آرامش و سلامت مردم را به خطر بیاندازد و این شایسته مردم نیست.

نماینده عالی دولت در شهرستان اضافه کرد:بحث آرامش مردم مورد تاکید مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری است بنابراین مدیریت چالش های قبلی و حمایت از تولید با نگاه ویژه به حفظ سلامت مردم از برنامه های مسئولین است .

وی سپس به مسائل روز جهان اسلام و منطقه پرداخت و گفت: استکبار و استعمار ترفندهای مختلفی را برای بی هدف کردن نظام و زیر سوال بردن اهداف نظام انجام می دهند آنها با ایجاد گروه های تکفیری قصد دارند بین مسلمانان شکاف ایجاد می کنند .

هیوه چی تاکید کرد: این توطئه استکبار جهانی است که گروه های تکفیری را می خواهند به عنوان نماینده اسلام راستین معرفی کنند بنابراین می طلبد ما بیش از پیش هوشیاری خودمان را حفظ بکنیم و آگاه باشیم.

 

امام جمعه شهر آق قلا نیز در این مراسم ضمن تبریک ماه ربیع الاول به تمامی مسلمین و تاکید بر اتحاد مسلمین گفت :علمای بزرگ اسلام و هبر معظم انقلاب همیشه بر اتحاد و وحدت کلمه تاکید کرده اند و اینکه مسلمانان وظیفه دارند به یکدیگر محبت کنند و محبت را ترویج کنند.

حاج عبدالحی آخوند میرزاعلی اضافه کرد:وظیفه تشییع و تسنن است که به همدیگر احترام متقابل داشته باشند تا وهابیت و بهاییت قلوب مسلمین را تسخیر نکند . دشمنان اسلام از هر ترفندی استفاده می کنند تا به اسلام ضربه بزنند آنها به نام اسلام برادر کشی می کنند و مسلمانان را تکفیر می کنند همه اینها دست نشانده استکبار جهانی و رژیم پلید صهیونیستی هستند.

امام جمعه شهرستان آق قلا در بخش دیگری از سخنانش اضافه کرد:خدمت به مردم وظیفه همه مسئولین است و بایستی مسئولین در قبال وظیفه ای که برعهده دارد در جهت رسیدگی به مشکلات مردم تلاش کند .

آخوند میرزاعلی  عنوان کرد: مردم شهرستان آق قلا در قبال رای که به دولت داده اند انتظار حمایت دارند ؛ مردم این شهرستان انتظار دارند تا به مطالبات به حق شان رسیدگی شود و این خواست عمومی مردم است.

امام جمعه شهرستان آق قلا در پایان تاکید کرد: نکته اساسی که بایستی به همه عزیزان یادآوری کنم این است که قدر ولی نعمتان خود را بدانیم ، قدر اسلام ، نظام و مقام معظم رهبری را بدانیم ؛ همانطوریکه مقام معظم رهبری در تمامی سخنرانی هایش به مردم و قوای سه گانه اتحاد ، وحدت کلمه و خدمت به مردم را تاکید می کند ، قدردان چنین رهبری باشیم که خداوند متعال برای ما ارزانی داشته است.

گفتنی است در پایان جلسه حکم مسئولیت علی اکبر قجری به عنوان معاون فرماندارشهرستان آ ق قلا از مجموعه کارکنان وزرات کشور و جواد محمدی راد از فرهنگیان باسابقه استان به عنوان بخشدار وشمگیر اعطا شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست