• تاریخ: 2015-01-30
  • شناسه خبر: 1164
  • 881 بازدید

فرماندار: مدیران کم کار دهه فجر، جایگاهی در شهرستان آق قلا ندارند

ارکین نیوز-دومین جلسه مشترک اعضای کمیته های ستاد دهه فجر شهرستان آق قلا با حضور هیوه چی فرماندار و رییس ستاد دهه فجرشهرستان و اعضای کمیته ها در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار گردید. دراین جلسه فرماندارشهرستان ...

1422524870_img_9725
ارکین نیوز-دومین جلسه مشترک اعضای کمیته های ستاد دهه فجر شهرستان آق قلا با حضور هیوه چی فرماندار و رییس ستاد دهه فجرشهرستان و اعضای کمیته ها در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.
دراین جلسه فرماندارشهرستان آق قلا هدف اصلی در طراحی و اجرای جشن‌های دهه مبارک فجر را تبیین و انتقال ارزش‌های انقلاب اسلامی به نسل نو و جوان دانست .
نماینده عالی دولت در شهرستان آق قلا با انتقاد از اجرای ضعیف بعضی مراسم ها و مناسبت ها در شهرستان ، اظهار داشت : کم کاری در تبیین ارزش های انقلاب قابل قبول نیست و اگر مدیری نتواند برنامه تدوین شده خود در دهه مبارک فجر را با کیفیت خوب اجرایی کند ؛ هیچ جایگاهی در این شهرستان ندارد .
فرماندار شهرستان آق قلا تاکید کرد : دهه مبارک فجر شاخص ترین برنامه انقلاب اسلامی است و در این ایام بایستی برنامه هایی تدارک و اجرا شود که در شان و جایگاه این دهه حماسه ساز باشد چرا که همه ما در قبال این موهبت الهی و عمل به تکلیف شرعی و اجتماعی خود رسالت سنگینی بر‌عهده داریم.

هیوه چی ضمن تاکید بر اجرای کیفی برنامه ها در دهه مبارک فجر امسال گفت:کمیته ارزیابی دهه مبارک فجر شهرستان تمامی برنامه های مصوب شده را رصد خواهد کرد و مسئولی که نتواند برنامه های قوی و ارزشمند در این ایام اجرا کند ، برخورد خواهد شد.

فرماندار اضافه کرد: انقلاب اسلامی ، انقلابی تاثیرگذار در معادلات جهانی در بین دو قطب شرق و غرب بود و هنوز هم اثرات آن در تصمیم گیری های جهانی با شدت و قوت پابرجاست .
هیوه چی اضافه کرد: آنچه که باعث پیروزی انقلاب در سال ۵۷ شد رهبری عالی حضرت امام راحل (ره) ، وجود مردمی با ایمان و گفتمان دینی بود که هم پوشی و هم افزایی این سه اصل بنیادین باعث گردید تحولی عظیم در تاریخ ایران اسلامی و حتی جهان شکل بگیرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست