• تاریخ: 2015-12-22
  • شناسه خبر: 12139
  • 505 بازدید

فرماندار سابق بندرترکمن و آق قلا وارد گود انتخابات شد

ارکین نیوز – حاجی گلدی کر که با عنوان فرماندار پیشین بندرترکمن و آق قلا در اذهان عمومی شناخته شده است، امروز با حضور در فرمانداری شهرستان کردکوی، حضور رسمی خود را در رقابتهای دهمین دوره انتخابات مجلس شواری اسلامی ا ...

ارکین نیوز – حاجی گلدی کر که با عنوان فرماندار پیشین بندرترکمن و آق قلا در اذهان عمومی شناخته شده است، امروز با حضور در فرمانداری شهرستان کردکوی، حضور رسمی خود را در رقابتهای دهمین دوره انتخابات مجلس شواری اسلامی از حوزه غرب گلستان اعلام کرد.
کر در مصاحبه با خبرنگاران گفت: بر اساس وظیفه و با نیت خدمت به مردم منطقه و کشور وارد عرصه رقابت ها شدم تا با پشتوانه ی حمایت مردم و بهره گیری از راهکارهای قانونی گامی بلند در راستای توسعه منطقه و استان گلستان برداریم.
وی با بیان اینکه، مردم نشان دادند که به انقلاب و نظام وفادارند، افزود: منتخب مردم باید توانمند، متعهد، با تقوا و متخصص باشد و با وفاداری به مردم و نظام خدمت کند.
حاجی گلدی کر پیروزی در انتخابات را با توسل به هر روش و طریقی مذموم دانست و اظهار داشت: باید بر اساس قانون حرکت کنیم به اصول و ارزش ها پایبند باشیم تا انتخاباتی پر شور و حداکثری برگزار شود.
صید نیوز

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست