• تاریخ: 2015-02-20
  • شناسه خبر: 1801
  • 789 بازدید

فرماندار: اولویت اول مسئولین شهرستان آق قلا، حمایت همه جانبه از سرمایه گذاری های اشتغال زا است

ارکین نیوز-فرماندار شهرستان آق قلادر جلسه بررسی مشکلات کشتارگاه صنعتی اینچه برون ، سرمایه گذاری بخش خصوصی را نیاز شهرستان بر شمرد وگفت:اشتغال اولویت اول مسئولین شهرستان است و حمایت همه جانبه مسئولین از سرمایه گذاری های ا ...

1424321850_img_2759
ارکین نیوز-فرماندار شهرستان آق قلادر جلسه بررسی مشکلات کشتارگاه صنعتی اینچه برون ، سرمایه گذاری بخش خصوصی را نیاز شهرستان بر شمرد وگفت:اشتغال اولویت اول مسئولین شهرستان است و حمایت همه جانبه مسئولین از سرمایه گذاری های اشتغال زا را می طلبد.

وی افزود:رونق اقتصادی و اشتغال پایدار در سایه توسعه سرمایه گذاری محقق می شود بنابراین مسئولین شهرستانی به ویژه فرمانداری برای حمایت از سرمایه گذاران آمادگی کامل دارد.

الیاس هیوه چی اضافه کرد: استفاده از ظرفیت کشتارگاه صنعتی اینچه برون برای استفاده قصابان شهرستان از مصوبات شورای سلامت و امنیت غذایی است و علی رغم برخی مشکلات قصابان ، دستگاه های ذیربط بهداشت شهرستان نیز براجرای آن تاکید می کنند

کشتارگاه صنعتی اینچه برون با حضور استاندار گلستان و وزیر جهادکشاورزی جهت کشتار دام های سبک وسنگین در شهرستان آق قلا در مرداد ماه ۱۳۹۳ در زمینی به مساحت ۳۵ هکتار احداث شده که فضای اصلی آن ۸هزار مترمربع می باشد.

ساخت این کشتارگاه ۲۲۰ میلیارد ریال هزینه داشته که ۷۰ میلیارد ریال آن از طریق تسهیلات بانکی تأمین شده و مابقی آن بر عهده سرمایه گذاران طرح بوده است.
در حال حاضر، افتتاح فاز اول این کشتارگاه برای ۱۲۰ نفر اشتغالزایی دارد که با تکمیل فازهای بعدی قابلیت اشتغالزایی برای ۴۰۰ نفر را خواهد داشت.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست