• تاریخ: 2016-12-01
  • شناسه خبر: 21568
  • 456 بازدید

فرماندارآق قلا:خدمت در مسیر شهداء افتخار است

ارکین نیوز- “امانگلدی ضمیر” گفت:خدمت در مسیر شهداء افتخار است. سومین جلسه هماهنگی ستاد برگزاری بزرگداشت شهدای اهل سنت اجلاسیه ۴ هزار شهیدا استان در شهرستان به ریاست”امانگلدی ضمیر” فرماندار و با حض ...

ارکین نیوز- “امانگلدی ضمیر” گفت:خدمت در مسیر شهداء افتخار است.

سومین جلسه هماهنگی ستاد برگزاری بزرگداشت شهدای اهل سنت اجلاسیه ۴ هزار شهیدا استان در شهرستان به ریاست”امانگلدی ضمیر” فرماندار و با حضور مدیران دستگاههای عضو این ستاد در محل کارخانه پنبه دژ شهر آق قلا برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،رئیس ستاد برگزاری کنگره شهدای اهل سنت شهرستان هدف از برگزاری یادواره های شهداء را قرار گرفتن در مسیر این عزیزان ذکر کرد و اظهار داشت:برگزاری این یادواره های بیشتر برای خودمان هست و ببینیم در کجای کار قرار داریم،مسیری که شهداء در آن قرار گرفته اند و جان گرانبهای خویش را نثار کرده اند،آنها که نزد خداوند روزی می خورند و نص صریح قرآن بوده،ما می خواهیم از نام مبارک آنها زندگی خود را متبرک کرده،روش و نگاه و الگوهای درست را بشناسیم و بتوانیم در مسیر آنها گام برداریم.

وی خدمت در مسیر شهداء را افتخار دانست و بر مردمی کردن این مراسم و استفاده از ظرفیت های مردمی شهرستان،تعامل و هماهنگیبیشتر دستگاههای عضو این ستاد تاکید نمود.

بالاترین مقام اجرایی دولت در شهرستان آق قلا افزود:تقدیم ۶۰۰ شهید اهل سنت که ۱۵ درصد شهدای استان گلستان را شامل می شود نشان از این است که به همه دشمنان قسم خورده این نظام و انقلاب اسلامی ثابت بکنیم در دفاع از مرزهای کشور و اعتقادی همه از هر مذهب و فرقه جانانه از مرز و بوم میهن اسلامی دفاع کردند.شهدای ما نماد مقاومت و ایستادگی،وحدت و همدلی می باشند و وظیفه یکایک ما مسئولین بوده تا با برگزاری مراسمی شایسته در راستای تکرمی این عزیزان و خانواده های شهداء کوشا باشیم.

  • طعنه - 2016-12-01 در 3:45 ب.ظ

    امیدواریم که جناب ضمیر با تلاش وکوشش ودرایت خود بتوانند در راستای هرچه بهتر شدن شهرستان در امورات اقتصادی و ورزشی و….گام بلندی بردارند ..انشاالله..

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست