• تاریخ: 2015-10-31
  • شناسه خبر: 9929
  • 591 بازدید

عذرخواهی استاندار خراسان شمالی به علت تاخیر در معرفی فرماندار راز و جرگلان

ارکین نیوز – استاندار خراسان شمالی از مردم شهرستان مرزی راز و جرگلان به علت تاخیر در معرفی فرماندار این خطه که دارای قومیت های مختلف تات، ترکمن و بلوچ است، عذرخواهی کرد. به گزارش ایرنا، شهرستان راز و جرگلان از اسفن ...

ارکین نیوز – استاندار خراسان شمالی از مردم شهرستان مرزی راز و جرگلان به علت تاخیر در معرفی فرماندار این خطه که دارای قومیت های مختلف تات، ترکمن و بلوچ است، عذرخواهی کرد.

به گزارش ایرنا، شهرستان راز و جرگلان از اسفند ماه پارسال تاکنون با سرپرست فرمانداری اداره می شد که بتازگی احمد ریوارده به عنوان فرماندار این شهرستان منصوب شده است.
سیدعلی اکبر پرویزی روز پنجشنبه در دیدار با شوراها، دهیاران و مسوولان دستگاه های اجرایی شهرستان راز و جرگلان بر همدلی و همیاری مردم تاکید کرد و گفت: توسعه این خطه تلاش مردم عزیز و مسوولان را می طلبد.
وی افزود: پیشرفت در گرو همدلی مردم است و این امر به دست خود مردم نیز باید صورت گیرد.
وی گفت: در حوزه مدیریت، اجرا و در زمینه توانمندی مالی باید از افراد بومی این منطقه به کارگیری گرفته شوند تا همپای مردم و دلسوزانه کمر به توسعه این منطقه ببندند.
وی افزود: راه برون رفت از محرومیت ها نیز کنار گذاشتن تنگ نظری ها است و باید نیروهای بومی با هم کنار بیایند.
وی اظهار کرد: اگر قرار است اتفاق جدی رخ دهد باید همدیگر را کمک کنیم و همدلی را در پیش بگیریم تا توسعه شهرستان سرعت یابد.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست