• تاریخ: 2016-02-16
 • شناسه خبر: 14793
 • 2,220 بازدید

عبدالغفار رادمهر و نبی هزارجریبی دو گزینه نهایی اصلاح طلبان در گرگان و آق قلا

ارکین نیوز – عبدالغفار رادمهر و نبی هزارجریبی گزینه های نهایی اصلاح طلبان برای انتخابات مجلس دهم در حوزه انتخابیه گرگان و اق قلا می باشد. در فاصله ۱۰ روز مانده به انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی کم کم آرایش ن ...

ارکین نیوز – عبدالغفار رادمهر و نبی هزارجریبی گزینه های نهایی اصلاح طلبان برای انتخابات مجلس دهم در حوزه انتخابیه گرگان و اق قلا می باشد.
در فاصله ۱۰ روز مانده به انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی کم کم آرایش نیروهای سیاسی مرکز استان گلستان شکل جدی تری به خود می گیرد .

از اردوگاه اصلاح طلبان خبر می رسد که شورای راهبردی اصلاح طلبان گرگان و آق قلا که متشکل از ۱۷ نفر می باشد بعد از بحث و بررسی کاندیداهای مورد نظر روی دو نفر به گزینه نهایی رسیدند .

عبدالغفار رادمهر از قوم ترکمن و نبی هزارجریبی عضو سابق شورای شهر گرگان و فرزند نماینده فقید مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی این دو گزینه می باشند .

قرار است فردا شب بعد از اعلان نهایی صلاحیت ها توسط شورای نگهبان این موضوع رسما علنی شود اما گمانه زنی حکایت از این دارد اگر تربتی نژاد تایید شود او جای نبی هزارجریبی را خواهد گرفت .

عبدالغفار رادمهر دبیر کمیته اقوام و مذاهب استان گلستان ، دارای تحصیلات مهندسی کشاورزی، زراعت و اصلاح نباتات و کارشناس ارشد جامعه شناسی و کارمند رسمی سازمان امور مالیاتی در تهران و گرگان با ۲۰ سال سابقه می باشد .

گلستان سلام

 • من تورکمنم - 2016-02-16 در 9:57 ق.ظ

  خدا بخیر بکند آزموده را آزمون خطاست . با این کارشون میخان از اینجا رای بگیرن و خودشان که اصلا رای نمیدن. واقعا اقای رادمهر میخان باهاشون ائتلاف کنند!!!

 • کاکا - 2016-02-16 در 11:20 ق.ظ

  جناب آقای تورکمن .آیا قبلا سابقه ی از چنین ائتلاف دارید؟کجای تاریخ انتخابات چنین اتفاقی را سراغ دارید؟آیا گزینه ی برتر دیگری برای کسب کرسی مجلس به غیر از کسب رای از حوزه گرگان سراغ دارید؟ لطفا بیاییم در قبال اظهارات خود مسئولانه و خردمندانه پاسخگو باشیم .یادمان نرود همگی شهروند جمهوری اسلامی ایران هستیم و منافع ملی و منطقه ی مشترک داریم.

 • 000 - 2016-02-16 در 1:53 ب.ظ

  باید کاری کرد که امانزاده و گرکز و … هماهنگ با ائتلاف بشن

 • مجید - 2016-02-16 در 6:07 ب.ظ

  جناب کاکا و…..لطفا دید خود را بازتر نمایید. و گول نخورید. این قضیه مثل سراب است . مگر آقایان در طول ۴۰ سال کجا بودند …و چرا حمایت نکردند. الان که مردم متحد شدند . میخواهند برای این اتحاد ترک بندازند.

 • آزاد - 2016-02-17 در 7:38 ق.ظ

  با مشاهده بیکاری جوانان، محرومیت منطقه و سفره خالی مردم سرزمینم و مقایسه آن با بقیه مناطق، خیلی چیزها دستگیرم میشود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست