• تاریخ: 2015-11-08
  • شناسه خبر: 10269
  • 1,145 بازدید

ظهور چهره های جدید در حوزه انتخابیه ترکمن ، گمیشان

ارکین نیوز – پس از قطعی شدن حضور یحیی چوگان ، عبدالحافظ پناهی جوان نیز به سیل نامزدهای نتخاباتی مجلس دهم از حوزه انتخابیه غرب استان اضافه شد. عبدالحافظ پناهی در پیامی که در شبکه های اجتماعی منتشر کرده است بیان کرده ...

ارکین نیوز – پس از قطعی شدن حضور یحیی چوگان ، عبدالحافظ پناهی جوان نیز به سیل نامزدهای نتخاباتی مجلس دهم از حوزه انتخابیه غرب استان اضافه شد.
عبدالحافظ پناهی در پیامی که در شبکه های اجتماعی منتشر کرده است بیان کرده است : بنا به درخواست سیل عظیمی از دوستان مبنی بر فعالیت انتخاباتی به عنوان کاندیدا انتخابات مجلس شورای اسلامی اینجانب نیز به علت کسرت کاندیدا ها و احتمال وجود جریانات سویی اعلام قبولی به درخواست دوستان کرده و انشأالله نشست های انتخاباتی خود را از روستاهای نوار مرزی شهرستان گمیشان شروع خواهم کرد لذا از تمامی دوستان خواهشمندم ما را در این امر خطیر یاری و همراهی فرمائید .
کارشناس ارشد اقلیم شناسی ، مدرس دانشگاه از سال۸۸، مدیر عامل شرکت آبادگران محیط صحرا ، کارشناس فقه و مبانی حقوق اسلامی ، مشاور هواشناسی دریایی سازمان هواشناسی استان گلستان ؛نایب رییس شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی شهرستان گمیشان و دهیار روستای دهنه را می توان در رزومه کاری ایشان دید .
کاندیداهای احتمالی حوزه غرب ترکمن صحرا تاکنون به شرح ذیل است :

آقای حاج گلدی کر
آقای تیمور کرداری
آقای محمد گل
آقای رجب محمد آبادی
آقای حسین جعفری چوگان
آقای کاکا جان قورلی زاده
آقای مهران شکیبایی
خانم مختومی
آقای حافظ پناهی
آقای محمد قلی ایری
آقای جلال ایری
آقای یحیی چوگان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست