• تاریخ: 2016-11-11
  • شناسه خبر: 21333
  • 413 بازدید

طهماسبی:روابط عمومی ها محور توسعه در سازمانها به شمار می روند

ارکین نیوز-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: روابط عمومی ها محور توسعه در همه سازمانها و ارگان ها اعم از دولتی و غیر دولتی به شمار می روند و به دلیل نوع نگاهی که در حوزه کاری خود دارند، می توانند در تصمی ...

ارکین نیوز-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: روابط عمومی ها محور توسعه در همه سازمانها و ارگان ها اعم از دولتی و غیر دولتی به شمار می روند و به دلیل نوع نگاهی که در حوزه کاری خود دارند، می توانند در تصمیم گیری های کلان و مدیرتی سازمان نقش آفرینی کنند.

“علی اصغر طهماسبی” در کارگاه آموزشی “روابط عمومی و کارکردهای رسانه ای” و چهارمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان، اظهار کرد: جهان امروز، جهان ارتباطات و انفجار اطلاعات است و در چنین فضایی نقش روابط عمومی ها به واسطه وظیفه اطلاع رسانی اخبار حوزه های کاری، بسیار خطیر و تعیین کننده است.

رئیس شورای اطلاع رسانی استان ادامه داد: اگر چه روابط عمومی ها باید همچون رسانه ای فعال در اطلاع رسانی عمل کنند، اما وظایفی فراتر از این نیز وجود دارد و شما می بایست چشم بینا و چراغ هدایت مدیران مجموعه خود باشید.

وی با بیان اینکه امروز بواسطه کثرت رسانه ها و شبکه های اجتماعی همه زیر ذره بین افکار عمومی قرار دارند، گفت: اعتقاد داریم مخفی کاری فایده ای جز زیاد کردن هزینه ها ندارد و روابط عمومی ها باید توجه داشته باشند که هیچ حیاط خلوتی در حوزه اطلاع رسانی برای خود قائل نشوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار تصریح کرد: درز اطلاعات و اخبار با وجود ابزارهای نوین، تلفن های همراه و شبکه های اجتماعی به راحتی اتفاق می افتد و عده ای نیز همواره در کمین چنین فرصتهایی برای تخریب، سوء استفاده و بزرگنمایی نکات منفی هستند.

طهماسبی خاطرنشان کرد: باید فضای اطلاع رسانی به گونه ای باشد که با طرح انتقادهای سازنده و پرهیز از هرگونه بداخلاقی، در مسیر توسعه هر چه بیشتر استان و کشور گام برداریم.

وی در پایان بیان کرد: توسعه انسانی و فرهنگی، اساس توسعه در حوزه های دیگر است و اگر ما انسان توسعه یافته ای باشیم می توانیم خدمات بیشتر و بهتری را به مردم ارائه دهیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست