• تاریخ: 2017-10-07
  • شناسه خبر: 24069
  • 498 بازدید

صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان آق قلا برگزار شد

ارکین نیوز- فرماندار شهرستان آق قلا گفت : اقتدار ایران اسلامی در منطقه به برکت حضور نیروهای نظامی، امنیتی و انتظامی است. صبح امروز شنبه ۱۵ مهر ماه و در دومین روز از گرامیداشت هفته ناجا ، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی ...

ارکین نیوز- فرماندار شهرستان آق قلا گفت : اقتدار ایران اسلامی در منطقه به برکت حضور نیروهای نظامی، امنیتی و انتظامی است.

صبح امروز شنبه ۱۵ مهر ماه و در دومین روز از گرامیداشت هفته ناجا ، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی با حضور “امانگلدی ضمیر” فرماندار ، اعضای شورای تامین ، ائمه جمعه و جماعات اهل تشیع و تسنن ، مسئولین دستگاههای اجرایی ، خانواده های شهداء ، ایثارگران و جانبازان و نیروهای نظامی و انتظامی در محل ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان آق قلا برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا ، “امانگلدی ضمیر” در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه امنیت ، شهدای نیروی انتظامی را مدافعین حاکمیت ارزشهای اسلامی بیان کرد که برای امنیت و آسایش مردم و همچنین تقرب به درگاه باریتعالی جان خود را نثار کرده اند.

فرماندار شهرستان آق قلا شعار امسال هفته ناجا “پلیس برای امنیت ، امنیت برای همه” را نشان از جای داشتن پلیس و نیروی انتظامی در دل مردم دانست و افزود : امروز ملت بیدار و مردم فهیم و آگاه ایران اسلامی آغوش خود را برای شما برقرار کنندگان امنیت با جان و دل باز کرده اند.

رئیس شورای تامین شهرستان آق قلا ، اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در منطقه خاورمیانه و جهان را به برکت مدیریت داهیانه مقام معظم رهبری و حضور نیروهای نظامی ، امنیتی و انتظامی دانست و افزود : اقتدار ، شجاعت ، خداترسی و مردم داری نیروهای انتظامی و سایر قوا ، اطاعت پذیری و فرمانبرداری از مقام معظم رهبری ، تعهد به نظام مقدس ، امنیت و آسایش مردم را فراهم کرده است.

“ضمیر” امنیت را پیش شرط تحقق اقتصاد مقاومتی بیان کرد و هوشمندی در برابر خواسته های ملت ، اولویت خدمتگزاری به مردم و زیاده خواهی های دشمنان را مورد تذکر قرار داد.

“ضمیر” در خاتمه سخنان خود “مردم داری نیروی انتظامی” و رضایتمندی مردم شهرستان را مورد خطاب قرار داد و از تلاشهای شبانه روزی فرماندهی و پرسنل انتظامی شهرستان آق قلا در ایجاد همدلی و تعامل با مجموعه شورای تامین و کسب رتبه های برتر در حوزه های مختلف و همچنین افزایش کشفیات مواد مخدر تشکر و قدردانی کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست