• تاریخ: 2017-09-17
  • شناسه خبر: 23867
  • 643 بازدید

صالحی در راه بوشهر / “علاء الدینی” و “مجیدی” گزینه های نهایی استانداری گلستان

ارکین نیوز-گفته می شود آخرین رایزنی ها در خصوص جابجایی استاندار گلستان در تهران بر روی میز اسحق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در حال انجام و نهایی شدن است . گفته می شود بررسی ها بر روی گزینه های موجود به پایان رسیده و مع ...

ارکین نیوز-گفته می شود آخرین رایزنی ها در خصوص جابجایی استاندار گلستان در تهران بر روی میز اسحق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در حال انجام و نهایی شدن است .

گفته می شود بررسی ها بر روی گزینه های موجود به پایان رسیده و معاون اول رئیس جمهور منتظر نظر نهایی آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان است ، از این روست که سید مجتبی نورمفیدی این روزها در تهران به دنبال نهایی کردن گزینه استانداری گلستان می باشد .

گفته می شود احمد مجیدی گزینه اصلی و نهایی آیت الله بوده که تا حدودی ۷۵ درصد از استاندار شدنش در گلستان را رفته و همین روزهاست که شاید نامش به عنوان هشتمین استاندار گلستان معرفی شود .

اما تنی چند از نمایندگان استان گلستان که بر روی گزینه بومی و توانمند تاکید دارند روی نام محمد ولی علاء الدینی نظر دارند .

مشاور و مدیرکل وزارت نیرو که ۲۵ سال از عمر خود را در پایخت سیاسی کشور گذرانده و از نیروهای بومی و توانمند استان به شمار می رود و پرونده سوابق وی بر روی میز عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور است تا شاید به عنوان گزینه بومی استانداری معرفی شود .

از سوی دیگر محمد رضا صالحی استاندار فعلی خراسان شمالی که نام وی به عنوان یک گزینه سرسخت برای کسب استانداری گلستان مطرح می شد بطور قطعی کنسل شد و او از شمال شرق به جنوب غرب کشور در استان بوشهر می رود تا استاندار بشود ، جایی که قبلا هم معاون سیاسی امنیتی آن استان بود.
البته چند گزینه هم توسط اصلاح طلبان استان عنوان شد بود که بیشتر برای مطرح شدن چهره بود و حتی وزارت کشور به خودش وقت نداد پرونده آنها را بخواند.
گلستان ما

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست