• تاریخ: 2015-11-09
  • شناسه خبر: 10307
  • 1,317 بازدید

شنیده های انتخاباتی نامزدهای انتخابات در گمیشان

ارکین نیوز – گروه های فعال در شبکه های مجازی شهرستان گمیشان در اقدامی مناسب به منظور اطلاع رسانی از آخرین وضعیت فعالیت های کاندیداهای احتمالی ” شنیدنی های انتخاباتی ” را با همکاری هواداران و طرفداران نا ...

ارکین نیوز – گروه های فعال در شبکه های مجازی شهرستان گمیشان در اقدامی مناسب به منظور اطلاع رسانی از آخرین وضعیت فعالیت های کاندیداهای احتمالی ” شنیدنی های انتخاباتی ” را با همکاری هواداران و طرفداران نامزدهای انتخابات مجلس دهم منتشر می کنند.
گروه تلگرامی اولکه کوموش دپه امروز آخرین اقدامات و فعالیت های این نامزده ها به شرح ذیل منتشر کرد”

*خانم مختومی

دیشب اولین جلسه کاری خود را با حضور همکلاسی ها قدیمی و دانش آموزان و همکاران خود در کوموش دپه برگزار نمود در جلسه ایشون فعالان حقوق زنان در شهرستان های تورکمن و گمیشان حضور داشتند طبق شنیدنی ها خانم خدمت کن کاندیدای دوره هفتم مجلس نیزدر سخنرانی های علنی این بزرگوار را همراهی خواهد نمود.

*محمد گل

کاندیدای دوره قبل شورای شهر بندرتورکمن نیز پریشب در منزل آقای بساوند اولین سخنرانی خود را در کوموش دپه برگزار نمود.

*مهندس جلال ایری

کاندیدای دور قبل مجلس شورای اسلامی که در انتخابات گذشته هزینه های مالی زیادی را برای تبلیغات متحمل گردیده بود پریشب در منزل آقای متین قاضلی کر در شهر کوموش دپه در نشست دانشجویی حضور خود در انتخابات را قطعی نموده است گویا از ایشون جلال جوده ای عضو شورای شهر کوموش دپه نیز حمایت میکند.

*کاکاجان قورلی زاده

کاندیداهای دوره قبل مجلس شورای اسلامی که در دوره قبل در حوزه انتخابیه شهرستان های تورکمن و گمیشان در بین کاندیداهای تورکمن بیشترین آرا را به خود اختصاص داده بود و از حمایت های آقای ولی پور و نیروهای مجموعه شهید دکتر گل نیز بهرمند میباشد اولین جلسه کاری خود را جهت انسجام اعضای کمیته تخصصی در کوموش دپه برگزار نمود در جلسه کاری ایشون نیروهای فعال انتخاباتی دوره های قبل نیز همچون نوری انه قره جه رییس ستاد دو دوره قبل حاج حکیم فیروزی، نفسی عضو شورای شهر کوموش دپه و رییس ستاد صفر محمد ارخی نیز حضور داشتند.

*مهران شکیبایی

عضو سابق شورای شهر کوموش دپه نیز طی نشست با کمیته های تبلیغاتی خود فعالیت های انتخاباتی خود را نزدیک دو ماه پیش قطعی نموده
از آقای شکیبایی احمد عاصمی عضو شورای شهر کوموش دپه حمایت مینماید.بنا بر شنیدنی ها رییس ستاد این بزرگوار آقای کاکا خوزین فعال انتخاباتی دوره قبل خواهد بود .

*تیمور کرداری

عضو سابق شورای شهر کوموش دپه کارمند گمرک،
در دوره های قبل که از آقای ساور حمایت میکرد اینبار خود به عنوان کاندیدای مجلس اعلام حضور نموده از ایشون آقای ادریس مهتابی کاندیدای شورای شهر کوموش دپه که در دوره سوم رد صلاحیت شده بود سکان داره مدیریت برنامه های تبلیغاتی این بزرگوار میباشد.

* حاجی گلدی کر
حاج گلدی کر فرماندار سابق شهرستان های بندر ترکمن و آق قلا در سیمین شهر محله بناور جلسه برگزار کرد.

* حسین چوگان
گردهمایی طرفداران حسین چوگان در خانه پدری

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست