• تاریخ: 2015-11-16
  • شناسه خبر: 10660
  • 715 بازدید

شنیده های انتخاباتی حوزه غرب استان

ارکین نیوز – شریف مختومی :شنیدنی های انتخاباتی حوزه غرب ترکننصحرا از نگاه اعضای گروه تلگرامی اولکه کوموش دپه به شرح ذیل است . ✅حسین جعفری چوگان کارمند دارایی با گرایش سیاسی مستقل جلسه ای در منطقه ی پشت راه آهن زادگ ...

ارکین نیوز – شریف مختومی :شنیدنی های انتخاباتی حوزه غرب ترکننصحرا از نگاه اعضای گروه تلگرامی اولکه کوموش دپه به شرح ذیل است .

✅حسین جعفری چوگان

کارمند دارایی با گرایش سیاسی مستقل جلسه ای در منطقه ی پشت راه آهن زادگاه ایشان با دعوت از جوانان و همسایگان سابقش حضور خود را در انتخابات رسماً اعلام نمود،از این بزرگوار عده ای از طرفداران حاج حکیم فیروزی حمایت میکنندالبته یحیی چوگان نیز عضو سابق شورای شهر بندرتورکمن نیز از ایشون حمایت میکردد ولی جدیدا خود یحیی چوگان نیز به جمع کاندیدا پیوست.

✅یحیی چوگان

عضو سابق شورای شهر بندرتورکمن در دوره قبل و کاندیدای دوره چهارم که موفق به کسب رتبه هفدهم از بین پنجاه نفر گردید بلافاصله بعد اخذ مدرک فوق لیسانس برای کاندیداتوری دوره دهم اعلام حضور نمود وی انتظار حمایت از طرفداران دکتر ایری را دارد چون در دوره نهم سرسخت از ایشون حمایت نموده بود.برای این بزرگوار آرزوی موفقیت مینماییم

✅رجب محمد آبادی

کاندیدای مستقل که کارمند شبکه بهداشت در استان مازندران میباشد نیز وارد گود انتخابات گردید این بزرگوار در سخنرانی هایش از عملکرد خود در استان مازندران بازگو مینماید و سخنگوی ایشان آقای محمود جرجانی کاندیدای دوره چهارم شورای شهر بندرتورکمن که در ردیف سی وهشتم از بین پنجاه کاندیدا با کسب ۱۳۳۴ رای از آقای آبادی حمایت مینماید.

✅کاکاجان قورلی زاده

کاندیدای این دوره همچنان فعالیت های انتخاباتی خود را در شهر و روستاها ادامه میدهد از این بزرگوار آقای قادیر کرنژاد کاندیدای دوره سوم با اخذ رتبه ششم از وی حمایت مینماید.
قادیر کرنژاد از فعالین انتخاباتی در شهرستان بندرتورکمن میباشد.

✅حاج گلدی کر

فرماندار سابق شهرستان تورکمن و اق قلا کارمند وزارت کشور نیز با تمام قوا وارد کارزار انتخابات شده و ایشان نیز در این دو شهرستان از محبوبیت خواصی برخوردار بود این بزرگوار انتظار آرای بالایی را از بندرتورکمن را دارد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست