• تاریخ: 2015-12-20
  • شناسه خبر: 11992
  • 891 بازدید

شنیده های انتخاباتی از آق قلا – گرگان / عیدی اونق در دو سنگر

ارکین نیوز – گروه ماصلاحات توپاری آق قلا به روز به روز بر جلسات و فعالیت های خود می افزاید و قوت می یابد. حکیم آل جلیل – رحمان قره باش – تاج محمد حاجی پقه – حاج حکیم موحد – دکتر شیرمحمدلی &# ...

ارکین نیوز – گروه ماصلاحات توپاری آق قلا به روز به روز بر جلسات و فعالیت های خود می افزاید و قوت می یابد.

حکیم آل جلیل – رحمان قره باش – تاج محمد حاجی پقه – حاج حکیم موحد – دکتر شیرمحمدلی – دکتر سعید یلقی از بزرگان این گروه هستند. ازچهره های جوان نیز این گروه تاثیرگذار می توان به ایوب گرکز – کمال قوانج زاده – علی سوقی – بهروز ایزدی – حامد دلیجه و ناصر توسلی اشاره کرد.

مردم بر این باورند که گروه انتخاباتی ماصلاحات توپاری تجربه تلخ دوره قبل را تکرار نخواهند کرد و از کاندیدایی حمایت می کند که توانمند بوده و هم از مقبولیت عمومی برخوردار باشد.

عیدی اونق در دو سنگر فعالیت می کند . این چهره سیاسی ادبی هم برای فرهاد توماج فعالیت می کند و هم برای عبدالغفار رادمهر.

در انتخابات این دوره فعالیت یک نفر برای دو کاندیدا جالب توجه است. موسی جرجانی و فرزندش رستم برای امانزاده به میدان امده است.

آنا محمد بیات فعال سیاسی گنبدی و رحمانقلی توماج از فرهاد توماج حمایت می کنند.

در این دوره از انتخابات دکتر منصور گرکز و دکتر توسلی با هم همراه و هماهنگ هستند. فعالیت فرهاد توماج در گرگان و آق قلا چشمگیر است.

دکتر عظیم هدایت پور معروف به عظیم پوسگال از تهران می آید و در حوزه گرگان و آق قلا کاندیدا می شود. وی بزرگ شده آق قلا است و ازدوستان نزدیک دکتر عبدالحمید ایزدی است . هدایتی پور در کنار قدسیه آب شناس گزینه مطرح سیستانی ها می باشد.

ائتلاف ترکمنها با اصلاح طلبان و یا ائتلاف سیستانی ها با اصولگرایان و ائتلاف ترکمنها با سیستانی ها در محافل بحث می شود . یاشولی ها آق قلا معروف به گروه ماصلاحات توپاری در نهایت بر سر یک نفر به توافق می رسند یا دو نفر. کدامیک به مصلحت و منفعت است ؟ این هم از جمله بحث های انتخاباتی است.

دکتر غنی به میدان می آید اخیرا وی نشست انتخاباتی برگزار کرده است. رشید نافعی بالاخره از تردید بیرون آمده و از آٌق قلا کاندیدا می شود.

امامی چندی قبل جلسه ای برگزار کرده است.

حاج خلیل ماهری برای طاهری فعالیت می کند. شورای راهبردی اصلاح طلبان گرگان – آق قلا چه کسانی را یر لیست خود قرار می دهند؟

آیا برای اولین بار از یک کاندیدای اصلاح طلب گرگانی و ترکمن حمایت خواهند کرد؟
اولکامیز

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست