• تاریخ: 2016-02-20
  • شناسه خبر: 15000
  • 349 بازدید

شماره پیامک سامانه سهبا جهت دریافت گزارشات مردمی

ارکین نیوز- رییس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان آق قلا از راه‌اندازی سامانه پیامکی سهبا”هر شهروند ، یک بازرس” برای ارائه گزارش‌های مردمی تخلفات انتخابات هفتم اسفند خبر داد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخا ...

ارکین نیوز- رییس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان آق قلا از راه‌اندازی سامانه پیامکی سهبا”هر شهروند ، یک بازرس” برای ارائه گزارش‌های مردمی تخلفات انتخابات هفتم اسفند خبر داد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان آق قلا،”یوسفعلی رستمانی” در گفت و گوی خبری با پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری ، گزارشات ارسالی به سامانه سهبا را شامل سه فاز برشمرد و ادامه داد : در فاز اول که به “هر شهروند یک بازرس” مربوط می‌شود ، شهروندان می‌توانند از طریق سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۹۹ برای شهرستان آق قلا تخلفات احتمالی را گزارش دهند.

وی بیان داشت : مردم می‌توانند از طریق این سامانه و یا شماره تلفن و فاکس ۳۴۵۲۲۴۵۵ ، مسئولان بازرسی را در جریان تخلفات بگذارند و یا پیشنهادات خود را مطرح کنند و در فرآیند نظارت مشارکت داشته باشند.

گفتنی است انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۷اسفند همزمان با سراسر کشور در شهرستان آق قلا نیز برگزار خواهد شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست