• تاریخ: 2015-04-08
  • شناسه خبر: 3045
  • 2,142 بازدید

سیاست یک بام و دوهوای شورای شهر آق قلا در قضیه بیمارستان

ارکین نیوز – چند مدتی است که بیمارستان آق قلا دچار چالش های رسانه ای شده است ، از یک سو سایت اولکامیز با انتشار نامه ای از پرسنل بیمارستان ، سیاست های مدیریتی ریاست بیمارستان آل جلیل آق قلا را زیر سوال برد ، موضوعی ...

1092
ارکین نیوز – چند مدتی است که بیمارستان آق قلا دچار چالش های رسانه ای شده است ، از یک سو سایت اولکامیز با انتشار نامه ای از پرسنل بیمارستان ، سیاست های مدیریتی ریاست بیمارستان آل جلیل آق قلا را زیر سوال برد ، موضوعی که از طرف فرمانداری نیز چند صباحی است مورد بررسی قرار گرفته است و زیر ذره بین می باشد و از سوی دیگر سایت اسپی دژ با انتشار نشست شورای شهر و با تیتر مطلبی با عنوان ” حمایت دکتر شیرمحمدلی اعضای شورای شهر و شهردار از رئیس بیمارستان آل جلیل آق قلا ” مطالب مطرح شده در سایت ها در خصوص مدیریت ریاست بیمارستان آل جلیل آق قلا را زیر سوال برد .
حالا شورای شهر آق قلا در میان معلوم نیست چه سیاستی را دنبال می کند از یک سو حمایت خود از اقدامات ریاست بیمارستان آق قلا رسانه ای کرده است و از سوی دیگر فردای همان روز با مصاحبه با یک سایت دیگر موضع انتقادی گرفته است.
به نظر شما آیا بهتر نیست ریاست شورای اسلامی شهر آق قلا در همان سایتی که حمایت خودش را اعلام کرده نسبت به انتشار تکذیبیه اقدام کند و سیاست یک بام و دو هوای خود را ادامه ندهد.
هیات تحریریه ارکین نیوز

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست