• تاریخ: 2015-12-22
  • شناسه خبر: 12145
  • 575 بازدید

پایان گمانه زنی ها / رشید نافعی از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا ثبت نام کرد

ارکین نیوز – در چهارمین روز از ثبت نام داوطلبین مجلس دهم، رشید نافعی با حضور در فرمانداری شهرستان گرگان، نام خود را به عنوان یکی از کاندیداهای مجلس دهم از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا ثبت کرد. دکتر رشید نافعی که از ...

ارکین نیوز – در چهارمین روز از ثبت نام داوطلبین مجلس دهم، رشید نافعی با حضور در فرمانداری شهرستان گرگان، نام خود را به عنوان یکی از کاندیداهای مجلس دهم از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا ثبت کرد.
دکتر رشید نافعی که از تابستان امسال بر سر زبان ها افتاده بود و حوزه ثبت نام وی تا امروز بی جواب مانده بود.
حوزه ثبت نامی دکتر نافعی طبق احتمالات حوزه”کردکوی-بندر ترکمن-گمیشان”و”گرگان-آق قلا” بود اما امروز رشید نافعی سومین موج خود را بر سطح دریای انتخابات گذاشت و با حضور در محل فرمانداری شهرستان گرگان از حوزه گرگان-آق قلا وارد میدان انتخابات شد.
طبق شنیده ها دکتر نافعی با اعتقاد به تفکر و اندیشه با صداقت و شهامت امده است.

موج سوم نافعی:شکست طایفه گرایی-عدم انجام هزینه های اضافی

رشید نافعی که در لیست کاندیداهای اصلاح طلب استان قرار دارد، علاوه بر تدریس در دانشگاههای گرگان، هم اکنون در اداره ارشاد این شهرستان مشغول به خدمت می باشد.
نافعی که تا کنون در بیشتر صحنه های سیاسی حضور داشته،از کاندیداهای اهل قلمی ست که چندین مقاله سیاسی در دفاع از حقوق تورکمن ها نوشته است.
وی تا به امروز هیچ جلسه و نشستی برگزار نکرده و بنا بر ادعای خود هیچ هزینه ای را در عرصه انتخابات متحمل نشده است. نافعی با افکار آرمان گرایانه اش به ایجاد « موج سوم » خود در شهرستان آق قلا امیدوار است.
موج سوم از دیدگاه نافعی شامل « شکست طایفه گرایی و عدم انجام هزینه های اضافی » در راه انتخابات است.
حابار – تورکمنیا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست