• تاریخ: 2015-05-11
  • شناسه خبر: 3922
  • 634 بازدید

ربیعی در جلسه شورای اداری آق قلا:ثبات و پویایی هر سازمان وابسته به رعایت اخلاق حرفه‎ای است

ارکین نیوز-معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گلستان گفت: نزدیکی آق‌قلا به مرز زمینی «پل» ترکمنستان، مجتمع پتروشیمی گلستان و داشتن فعال‎ترین شهرک صنعتی گلستان به یقین نوید رشد و پویایی را برای آق‌قلا به همراه دار ...

1431249455_img_0451
ارکین نیوز-معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گلستان گفت: نزدیکی آق‌قلا به مرز زمینی «پل» ترکمنستان، مجتمع پتروشیمی گلستان و داشتن فعال‎ترین شهرک صنعتی گلستان به یقین نوید رشد و پویایی را برای آق‌قلا به همراه دارد.

محمود ربیعی بعدازظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان آق‎قلا، با بیان اینکه دولت‎ها موظف هستند که در همه حال به مردم خدمت بی‎منت ارائه دهند، اظهار کرد: مردم ارباب رجوع مسئولان هستند به معنی اینکه اربابانی هستند که برای دریافت خدمات به دولت و نمایندگان آن مراجعه می‎کنند.

وی افزود: نگاه دولت تدبیر و امید به امور و فرایندهای سازمانی، نگاه توام با تعهد، اخلاق، تخصص، واقع‎بینی و امور فنی است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گلستان با اشاره به اینکه تصمیم‎گیری از وظایف روزانه مدیران است، تصریح کرد: باید در همه شرایط تصمیمات مدیران جامع و عاقلانه باشد و از هرگونه شتاب‎زدگی پرهیز کنند.

ربیعی خاطرنشان کرد: برای بالا بردن ارتقای سازمانی و افزایش سلامت اداری مدیران باید در همه حال هدایت و کنترل کارکنان زیرپوشش خود را با ابزارهایی که در اختیار دارند، در دستور کار خود قرار دهند.

وی افزود: باید فعالیت‎ها همراه با برنامه باشد چرا که گرفتار شدن در امور روزمره، خروجی و عملکردها را با مشکل مواجه می‎کند.

*ثبات و پویایی هر سازمان وابسته به رعایت اخلاق حرفه‎ای است

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گلستان گفت: باید تلاش کنیم ضمن شناسایی مشکلات هر بخش و رعایت مسئولیت‎پذیری، پاسخگویی به موقع را به عنوان یک ضرورت مهم تلقی کنیم.

ربیعی با بیان اینکه در صورت توجه به این مهم به یقین بین خود و ارباب رجوع اعتمادسازی مناسب ایجاد خواهیم کرد، افزود: وقتی مردم به عملکرد مدیران خود اعتماد نداشته باشند، از آنها فاصله گرفته و در پی آن مشارکت‎ها کاهش می‌یابد.

این مسئول با بیان اینکه دقت در رعایت اخلاق حرفه‎ای عملکرد مدیران را با موفقیت همراه می‎کند، گفت: ثبات و پویایی هر سازمان وابسته به رعایت اخلاق حرفه‎ای است.

ربیعی توجه به وضعیت کارکنان دستگاه‎های اجرایی را اصلی مهم خواند و تاکید کرد: تلاش در راستای شناسایی و رفع مشکلات کارکنان، ارتقای سطح علمی، آموزشی و شغلی و به‌کارگیری نیروها در جای مناسب که متناسب با ماموریت‎های سازمانی باشد، باید از سوی دستگاه‎ها با جدیت دنبال شود.

*آق‎قلا نزدیک‎ترین شهرستان به مرکز استان و فرودگاه بین‎المللی گرگان

وی با اشاره ویژگی‎های منحصر به‌‌فرد شهرستان آق‎قلا گفت: آق‌قلا نزدیک‎ترین شهرستان به مرکز استان و فرودگاه بین‎المللی گرگان است که می‎تواند یک مزیت نسبی برای توسعه آق‎قلا باشد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گلستان بیان داشت: نزدیکی آق‌قلا به مرز زمینی «پل» ترکمنستان، مجتمع پتروشیمی گلستان و داشتن فعال‎ترین شهرک صنعتی گلستان به یقین نوید رشد و پویایی را برای این شهرستان به همراه دارد.
فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست