• تاریخ: 2016-08-22
  • شناسه خبر: 20084
  • 483 بازدید

ربیعی:وزیر کشور در هفته دولت میهمان گلستانی‌ها خواهد بود

ارکین نیوز-معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان گفت: وزیر کشور در هفته دولت به استان گلستان سفر خواهد کرد که کارگروه اقتصاد مقاومتی استان گلستان نیز به ریاست وزیر کشور تشکیل می‌شود. “محمود ربیعی ...

ارکین نیوز-معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان گفت: وزیر کشور در هفته دولت به استان گلستان سفر خواهد کرد که کارگروه اقتصاد مقاومتی استان گلستان نیز به ریاست وزیر کشور تشکیل می‌شود.

“محمود ربیعی “با بیان اینکه رئیس بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران امروز دوشنبه ۱ شهریور وارد گلستان می‌شود، گفت: در هفته دولت نیز وزیر کشور به گلستان سفر می‌کند که کارگروه اقتصاد مقاومتی استان گلستان نیز به ریاست وزیر کشور تشکیل می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان ادامه داد: حضور وزیر کشور در استان گلستان فرصت خوبی است که شرکت‎ها و کارخانه‎های تولیدی از فرصت‎ها و حمایت‎های ملی برخوردار شوند.

مهندس ربیعی با بیان اینکه وزیر کشور در بین مردم استان گلستان حضور پیدا خواهد کرد و نشست خبری با اصحاب رسانه استان برگزار می‌شود، ادامه داد: وزیر کشور با حضور در استان گلستان از مرکز آبزیان گمیشان در بحث پرورش میگو و مراکز تولیدی مهم استان گلستان بازدید خواهد کرد و همچنین واحد‎های مهم تولیدی استان با حضور وزیر کشور طی هفته دولت افتتاح خواهد شد.

وی ابراز داشت: حضور وزیر کشور در استان گلستان در چنین سطحی کمتر در استان‎ اتفاق می‎افتد و باید از این سفر به درستی و به نفع استان استفاده کنیم.

رئیس کل بانک مرکزی فردا وارد گلستان می‌شود/ برگزاری اجلاس سراسری محیط زیست با حضور «ابتکار» در گرگان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان یادآور شد: به مناسبت هفته دولت در استان گلستان ۴۵۲ واحد اقتصادی با اعتبار ۱۸۰ میلیارد ریال افتتاح و به بهره‎برداری خواهد رسید.

مهندس ربیعی ابراز داشت: از فردا صبح رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی از دو پروژه در استان گلستان بازدید خواهد کرد و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با حضور رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی در استان گلستان برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: سه‌شنبه نیز رئیس سازمان محیط زیست کشور در استان گلستان حضور پیدا خواهد کرد و با حضور معصومه ابتکار و روسای محیط زیست دیگر استان‎ها اجلاس محیط زیست کشور برگزار می‎شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان از شناسنامه‎دار کردن گندم استان گلستان خبر داد و گفت: در اسفند ماه سال گذشته از سوی وزارتخانه نسبت به شناسنامه‎‎دار کردن گندم‌نامه‎ای اقدام شده است.

مهندس ربیعی در پایان ابراز دشت: شناسنامه‌دار کردن گندم می‎تواند چارچوب فعالیت استان و نسبت‎های تولید گندم را در استان مشخص کند و رعایت این چارچوب می‎تواند باعث شود کشت گندم در استان به صورت یک طرح و پروژه دنبال شود.
سایت استانداری گلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست