• تاریخ: 2015-12-21
  • شناسه خبر: 12088
  • 1,416 بازدید

رادمهر هم از حوزه گرگان و آق قلا ثبت نام کرد/ بر تصمیم شورای یاشولی ها تمکین می کنم

ارکین نیوز – در پنجمین روز از نام‌نویسی داوطلبان پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان و سومین روز از ثبت نام داوطلبان کاندیداتوری دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، عبدالغفار رادمهر ساعت ده و نیم صبح با مراجعه به فرمانداری ...

ارکین نیوز – در پنجمین روز از نام‌نویسی داوطلبان پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان و سومین روز از ثبت نام داوطلبان کاندیداتوری دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، عبدالغفار رادمهر ساعت ده و نیم صبح با مراجعه به فرمانداری گرگان نسبت به ثبت نام خود اقدام کردند.

عبدالغفار رادمهر دبیر کمیته اقوام و مذاهب استان گلستان،دارای تحصیلات مهندسی کشاورزی، زراعت و اصلاح نباتات و کارشناس ارشد جامعه شناسی و کارمند رسمی سازمان امور مالیاتی در تهران و گرگان با ۲۰ سال سابقه می باشد .

عبدالغفار رادمهر دبیر کمیته اقوام و مذاهب استان گلستان پس از ثبت نام در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گرگان و اق قلا در گفتگو با خبرنگار گلستان ما گفت : انگیزه اول من برای ثبت نام اینست که بتوانم ظرفیت های اقوام را برای حمایت از دولت تدبیر و امید نشان دهم.

رادمهر افزود: در دولتهای قبلی متاسفانه این ظرفیت نشان داده نشده ولی مطمئن باشید در این دولت تدبیر و امید و مجلس پیش رو که ان شاء الله توانمند و کارامد خواهد بود بتوانیم این ظرفیت را به تمام معنا به مردم نشان بدهیم .

وی که به همراه خانواده خود جهت ثبت نام آمده بود تصریح کرد: باید جوری عمل کرد که تمام اقوام احساس پیوند بیشتری نسبت به بدنه ملت ایران داشته باشند .

دبیر کمیته اقوام و مذاهب استان در خصوص ائتلاف یا کناره گیری به نفع کاندیداهای ترکمن دیگر حوزه گرگان و آق قلا نظیر فرهاد توماج گفت: ان شاء پیش می رویم و بعدا با سایر دوستان هم تعامل داریم .

رادمهر بیان کرد: مصلحت منطقه هر چه باشد برای ما مهم است و در این راستا خود مردم تعیین کننده هستند و شورایی برای این مسئله تعیین می شود.

وی تاکید کرد: این شورا اگر تصمیم بگیرد که شخصی در میدان باشد و شورای یاشولی ها نیز آن فرد را مصلحت بداند ، ما سر خود را خم می کنیم و به نفع جامعه کنار می رویم .

عبدالغفار رادمهر در جواب این سوال که به کدامیک از جریانات سیاسی کشور تعلق دارد ، افزود: من اصلاح طلب معتدل هستم و با دولت تدبیر و امید به کارزار سیاست ورود کردم.

  • ترکمن اوغلی - 2015-12-22 در 11:51 ق.ظ

    آفرین غفار دادا به عزت نفس و بزرگی شما اقرار کردین به تصمیم یاش اولی ها تمکین می کنید . ………………. بارک الله به مردانگی ات. در واقع خادم و پیروز واقعی این انتخابات شما و امثال شما خواهند بود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست