• تاریخ: 2016-01-06
  • شناسه خبر: 12838
  • 2,271 بازدید

دومین نشست انتخاباتی مهندس امانزاده در گرگان

ارکین نیوز – دومین جلسه هم اندیشی عبدالغفور امان زاده در گرگان سه شنبه شب با حضور جمعی از ترکمن های ساکن در گرگان در محله گرگانجدید برگزار شد. به گزارش خبرنگار ترکمن سسی در آغاز این نشست هم اندیشی انتخاباتی،عبدالرح ...

ارکین نیوز – دومین جلسه هم اندیشی عبدالغفور امان زاده در گرگان سه شنبه شب با حضور جمعی از ترکمن های ساکن در گرگان در محله گرگانجدید برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ترکمن سسی در آغاز این نشست هم اندیشی انتخاباتی،عبدالرحیم سن سبلی از تیم انتخاباتی مهندس امان زاده در باره اهمیت انتخابات پیش رو گفت: با توجه به روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و مذاکرات هسته ای که منجر به توافق گردید دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این مقطع اهمیت ویژه ای دارد.
وی با بیان اینکه اکنون نیاز به حضور حداکثری مردم و مجلسی قوی می باشد گفت :مجلس ظرفیتی است که اقوام می توانند با داشتن نمایندگان خود در آن شخصیت سیاسی خود را شکل دهند و مطالبات قانونی خود را با استفاده از این ظرفیت پیگیر باشند.
وی در ادامه گفت:ما درصورتی که بتوانیم در انتخاب یک نماینده بومی داشته باشیم که به دردها و نیازها و قابلیت های منطقه اشراف داشته باشد می توانیم بسیاری از مسائل و مطالبات خود از جمله بحث انتصابات در دستگاه های اجرایی استان و استفاده از قابلیت های نخبگان منطقه را پیگیری و حل نماییم.
سن سبلی با تاکید بر اینکه موضوع انتخاب یک نماینده بومی و ترکمن از حوزه گرگان و آق قلا سالها دغدغه جدی فعالان منطقه بوده گفت:برخی مسائل باعث شده تا این خواسته هنوز تحقق پیدا نکرده است و از جمله این موارد می توان به تقسیمات کشوری حوزه انتخابیه اشاره کرد.
سن سبلی با یادآوری اینکه عبدالغفور امان زاده در انتخابات مجلس ششم و هفتم سابقه حضور دارد گفت:در آن سال ها زحمات زیادی کشیده شد و مردم هم حمایت خوبی داشتند و گرچه تا آستانه پیروزی هم رفتیم لیکن نتوانتستیم حاصل کار را درو کنیم.
وی با اشاره به اینکه در انتخابات دوره هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی از حوزه گرگان و آق قلا جوانانی داشتیم که در این عرصه بودند گفت: پس از صحبت هایی که  برای تغییر قانون انتخابات و استانی شدن انتخابات بود و بررسی های فراوانی که داشتیم نظر بر آن شد تا مهندس امان زاده در دهمین دوره انتخابات مجلس به میدان بیاید.
در ادامه جلسه عبدالغفور امان زاده با تاکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو گفت:ما سه گفتمان را پیگیری می کنیم.اولی گفتمان امید است.ما برای دستیابی به اهدافمان همواره امیدوار هستیم و از تلاش و کوشش دست بر نمی داریم.از شکست نمی هراسیم و از آن درس می گیریم.همانگونه که حضرت محمد(ص) در دستیابی به اهدافشان چه مشقت ها و مشکلات را تحمل کردند ولی هرگز مایوس نشدند.
وی ادامه داد:یکی از آرزوهای مردم منطقه ما داشتن نماینده از حوزه گرگان و آق قلاست.گرچه تاکنون به این خواسته نرسیدیم لیکن نباید مایوس شویم.
وی افزود ما در گرگان حدود ۱۵ هزار ترکمن داریم و وحدت و همدلی و حضورفعال این تعداد می تواند نقش موثری در نتیجه انتخابات حوزه داشته باشد.
امان زاده با تشریح گفتمان دوم خود با عنوان مصالح نظام گفت : مصالح نظام بر مصالح قومی اولویت دارد و مطالبات و خواسته های قومی ما در کنار امنیت ملی و مصالح نظام معنی پیدا می کند.
وی منافع ملی مان را در گرو وحدت و همدلی عنوان کرد و گفت: مردم فهیم منطقه ما در پیگیری مطالبات و خواسته های خود این موضوع را در نظر دارند.
امان زاده با بیان اینکه گفتمان احترام متقابل سومین گفتمان وی است ادامه داد:احترام متقابل بین کاندیداها یکی از ضرورت هاست و انتخاب باید با توجه به اصالت ،آگاهی و کاردانی کاندیدا صورت گیرد.
وی در بخشی از صحبت های خود به موضوع تنش بین ایران و عربستان اشاره کرد و گفت: برخی نابخردی ها از طرف دولت سعودی شده و این شرایط رقم خورده است.البته ایران و عربستان دو کشور مسلمان و تاثیر کذار منطقه هستند و مسلما ادامه این روند شایسته دو کشور مسلمان نخواهد بود.وی ادامه داد:با درایت مسئولین نظام انشاالله این موضوع حل وفصل خواهد شد.
امان زاده در پایان صحبت های خود مجددا مردم را به حضور حداکثری در انتخبات پیش رو دعوت کرد و گفت هر رای مردم به سان تیری خواهد بود که چشم دشمنان را نشانه خواهد رفت و این حضور و حماسه موجب سرفرازی نظام و مملکت ما خواهد شد.

  • مهندسان آق قلا - 2016-01-07 در 11:40 ق.ظ

    آفرین بر مهندس امانزاده ان شالله موفق باشى

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست