• تاریخ: 2016-02-06
  • شناسه خبر: 14271
  • 761 بازدید

دهمین نشست مهندس امانزاده در گرگان برگزار شد

ارکین نیوز – دهمین نشست مهندس امان زاده امشب درگرگان انجام شد در این نشست که ترکمن های مقیم گرگان و دیگر افراد حضور داشتند پس از دعای خیرعلما آقای عبدالرحیم سن سبلی به شرح موضوع انتخابات واهمیت جایگاه نماینده ومختص ...

ارکین نیوز – دهمین نشست مهندس امان زاده امشب درگرگان انجام شد در این نشست که ترکمن های مقیم گرگان و دیگر افراد حضور داشتند پس از دعای خیرعلما آقای عبدالرحیم سن سبلی به شرح موضوع انتخابات واهمیت جایگاه نماینده ومختصری از تاریخچه ادوار گذشته آن در آق قلا وگرگان پرداخت.
سپس مهندس امان زاده با تشکر از حضور صمیمی همه افراد خاطر نشان کردند که این حضور برادران موجد دلگرمی و امید شده گام به گام افق موفقیت را نمایان میسازد. سپس با تبریک ایام پیروزی انقلاب آن راثمره زحمات یک ملت دانستند.
ایشان با ورود به بحث انتخابات اولین و مهمترین موضوع کشور را امنیت ملی عنوان کرده واین امنیت را بسیار بالاتر خواستهای قومی وجناحی دانستند وتاکید کردند امنیت واتحاد ملی موجب قوام و دوام یک کشور بوده و در سایه ان میتوان به موفقیت های بزرگ و همچنین توسعه پایدار در همه زمینه های سیاسی،اقتصادی،اجتماع،فرهنگی و حتی زیست محیطی دست یافت. همچنین در ادامه سخنان خودهمه را به داشتن امید درمسیر راهی که درپیش گرفته اند که همانا فرستادن نماینده ای توانا بامعیار ها وارزشهای مردم فراخواند. خواستار احترام به حقوق همه نمایندگان مجلس شدند و حق انتخاب شدن و انتخاب کردن را یکی از ارکان جمهوریت نظام در کنار اسلامیت ان دانسته و یادآور گردید که استفاده بهینه از این حق قانونی و موفقیت در اجرای ان میتواند محرومیت های ما را تا حد زیادی کاهش دهد .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست