• تاریخ: 2015-12-16
  • شناسه خبر: 11823
  • 627 بازدید

درخواست نشست ماصلاحات توپاری با رشید نافعی

ارکین نیوز – شنیده ها حاکی از این است که گروه ماصلاحات توپاری از رشید نافعی از نامزدهای مجلس دهم در رابطه با بحث اجماع دعوت کرده است . به گزارش خبرنگار ارکین نیوز از منابع موثق شنیده میشود این نشست امشب بین شورای گ ...

ارکین نیوز – شنیده ها حاکی از این است که گروه ماصلاحات توپاری از رشید نافعی از نامزدهای مجلس دهم در رابطه با بحث اجماع دعوت کرده است .
به گزارش خبرنگار ارکین نیوز از منابع موثق شنیده میشود این نشست امشب بین شورای گروه ماصلاحات توپاری با رشید نافعی برگزار خواهد شد.
همچنین شنیده ها حاکی از این است که از شایعاتی مبنی بر کنارگیری نافعی به نفع یکی از کاندیداها توسط طرفداران آن کاندید در محافل سیاسی شنیده می شود.
رشید نافعی ضمن تکذیب شایعه کنارگیری به خبرنگار ارکین نیوز گفت : اگر برنامه نشست با کاندیدا شامل تمامی کاندیداها شود قبول می کند که در نشست امشب در بحث اجماع با گروه ماصلاحات توپوری به بحث و تبادل و نظر بپردازد .
وی اضافه کرد:گروه ماصلاحات توپوری بایستی نظرات همه را بشنوند و در آینده نزدیک تمامی کاندیداها را به صورت گروهی و با آیتم بندی های مشخص در بوته آزمایش و بررسی بگذارند
گفته می شود با توافق این موارد نافعی درخواست نشست امشب را پذیرفته است.
عبدالرشید نافعی اصالتی سیمین شهری دارد و اکنون ساکن گرگان می باشد وی کارمند رسمی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان است ؛ این فعال سیاسی رویکرد و افکار اصلاح طلبی خود را کتمان نمیکند وبه همین سبب در اکثر نشستهای اصلاح طلبان استان حضور پر رنگی دارد ؛ نافعی دانشجوی دکترای فن اوری و علوم ارتباطات است که بزودی دکترای خود را اخذ خواهد کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست