• تاریخ: 2015-09-08
  • شناسه خبر: 7911
  • 1,836 بازدید

حضور دکتر توسلی و رادمهر در نشست فعالان ترکمن با یونسی در تهران

ارکین نیوز – دکتر سید محمد توسلی و عبدالغفار رادمهر از کاندیداهای احتمالی مجلس دهم در شهرستان آق قلا در نشست فعالان سیاسی اجتماعی ترکمن با یونسی دستیار ویژه دکتر روحانی در امور اقوام و اقلیت های دینی شرکت کرد. جلسه ...

ارکین نیوز – دکتر سید محمد توسلی و عبدالغفار رادمهر از کاندیداهای احتمالی مجلس دهم در شهرستان آق قلا در نشست فعالان سیاسی اجتماعی ترکمن با یونسی دستیار ویژه دکتر روحانی در امور اقوام و اقلیت های دینی شرکت کرد.
جلسه فعالان تورکمن با هدف برآورده شدن مطالبات تورکمن ها در دفتر حجت الاسلام یونسی دستیار ویژه رئیس جمهور ایران در امور اقوام و اقلیتهای دینی و مذهبی در تهران در حالی برگزار شد که از شهرستان آق قلا علاوه بر دکتر توسلی و رادمهر از نامزدهای احتمالی مجلس دهم ؛ اخوند میرزاعلی امام جمعه و اخوند نوروز پور نیز حضور داشتند.
گفتنی است نمایندگان تورکمن صحرا در این جلسه نخست مشکلات اصلی منطقه را مطرح نموده و خواستار بر آورده شدن مطالبات تورکمن ها به خصوص در بخش انتصابات شده اند.
در ادامه عده ای از فعالان خواستار رسیدگی به وضعیت روحانیون به خصوص در موضوع خدمت سربازی؛ و همچنین خواستار تدریس زبان مادری و پوشش تورکمنی دانش آموزان در مدارس شده اند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست