• تاریخ: 2015-02-23
  • شناسه خبر: 1900
  • 1,910 بازدید

حضور احتمالی دکتر ایزدی در آنتخابات آتی مجلس

ارکین نیوز – سایت ترکمن سسی از حضور احتمالی دکتر ایزدی در آنتخابات آتی مجلس خبر داد. به نقل از یکی از نزدیکان دکتر عبدالناصرایزدی از کاندیداهای دوره هشتم مجلس شورای اسلامی ، وی در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی از ...

images
ارکین نیوز – سایت ترکمن سسی از حضور احتمالی دکتر ایزدی در آنتخابات آتی مجلس خبر داد.
به نقل از یکی از نزدیکان دکتر عبدالناصرایزدی از کاندیداهای دوره هشتم مجلس شورای اسلامی ، وی در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا داوطلب خواهد شد.یاد آوری می گردد دکتر عبدالناصر ایزدی پزشک است ودر بیمارستانی درکشور کویت مشغول فعالیت می باشد.
وی در در انتخابات مجلس هشتم از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا کاندیدا ی مستقل بود وتوانسته بود به مرحله دوم راه یابدو در مرحله دوم حدود ۶۳ هزار رای کسب کند.واز آنجائیکه به نظر می رسد گرایشات وی به دولت تدبیر و امید بیشترمتمایل باشد حضور وی در انتخابات آتی بعید نباشد.
دوری از حوزه انتخابیه و عدم فعالیت سیاسی و اجتماعی ناشی از فعالیت در خارج از کشور از نقاط ضعف دکتر عبدالناصر ایزدی می باشد.
ارکین نیوز – پس از رسانه ای شدن خبر حضور دکتر توسلی و مهندس امانزاده در انتخابات آتی مجلس به نظر می رسد با اعلام غیر رسمی حضور عبدالناصر ایزدی در انتخابات ، شاهد فصل جدیدی در عرصه تبلیغات انتخاباتی خواهیم بود .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست