• تاریخ: 2015-10-15
  • شناسه خبر: 9427
  • 2,182 بازدید

جلسه انتخاباتی اسکندریان در روستای زابل محله بخش سیجوال

ارکین نیوز – به گزارش خبرنگار ارکین نیوز در حالی که اغلب کاندیداهای انتخاباتی منطقه به دلیل فاجعه منا و شروع ماه محرم فعالیت های انتخاباتی خود را به حالت تعلیق درآوردند ، در تاریخ ۲۰ مهرماه جلسه انتخاباتی سعید اسکن ...

ارکین نیوز – به گزارش خبرنگار ارکین نیوز در حالی که اغلب کاندیداهای انتخاباتی منطقه به دلیل فاجعه منا و شروع ماه محرم فعالیت های انتخاباتی خود را به حالت تعلیق درآوردند ، در تاریخ ۲۰ مهرماه جلسه انتخاباتی سعید اسکندریان در منزل یکی از اهالی روستای زابل محله سفلی برگزار گردید.
به گفته فعالان سیاسی اجتماعی منطقه ، تبلیغات زود هنگام این سرمایه دار بدون جوانب احتیاط باعث تامل فراوان و پرسش های زیادی در بین اهالی و منطقه ی ترکمن صحرا گردیده است.
گفتنی است سعید اسکندریان در ۲۱ آذر ۱۳۵۸ در شهرستان بندرترکمن ( گلستان ) متولد شد و از سال ۱۳۷۶ رسمأ وارد بازار کار و از سال ۱۳۸۱ بطور مستقل فعالیتهای اقتصادی خود را در بازار تهران شروع وهمزمان تحصیلات تکمیلی را تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه داد.
وی در محافل رسانه ای به عنوان کارشناس مسائل اقتصادی مطرح بوده و به عنوان یکی از کاندیداهای مجلس دهم در حوزه غرب استان شناخته می شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست