• تاریخ: 2015-12-31
  • شناسه خبر: 12573
  • 1,063 بازدید

جبهه ایستادگی به دنبال لیست ۷ نفره در گلستان / قدسیه آبشناس گزینه احتمالی در گرگان و آق قلا

ارکین نیوز – حزب توسعه و عدالت به دنبال تهیه لیست ۷ نفره برای استان گلستان می باشد و فعلا به نظر می رسد در گرگان بر روی قدسیه آبشناس نظر دارند. به گزارش سلام گلستان ؛ حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی از احزاب فعال در ...

ارکین نیوز – حزب توسعه و عدالت به دنبال تهیه لیست ۷ نفره برای استان گلستان می باشد و فعلا به نظر می رسد در گرگان بر روی قدسیه آبشناس نظر دارند.
به گزارش سلام گلستان ؛ حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی از احزاب فعال در سپهر سیاست جمهوری اسلامی ایران است که قاطبه افراد آن را اصولگرایان و اصلاح طلبان معتدل و وفادار به نظام تشکیل می دهند .

این حزب به لحاظ تفکر به دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نزدیک است و در سال ۸۸ و انتخابات مجلس سال ۹۰ نیز از این گروه و نامزدهایش حمایت کرد.

دبیر کل فعلی این حزب دکتر عبدالحسین روح الامینی است و در حال حاضر نیز مثل سایر احزاب و گروهها ، با توجه به نزدیکی به انتخابات مجلس تحرکاتی را در استانها از جمله استان گلستان آغاز کرده اند .

شنیده ها حاکیست این حزب به دنبال تهیه لیست ۷ نفره برای استان گلستان می باشد یعنی برای تمام شهرها و حوزه های انتخابیه استان گلستان و فعلا به نظر می رسد در گرگان بر روی قدسیه آبشناس نظر دارند.

این حزب در انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ و مجلس ۹۰ در قامت “جبهه ایستادگی” ظهور کرد .

در فروردین سال ۸۸ شورای ۴۰ نفر این حزب از سراسر کشور تشکیل شد که از استان گلستان افرادی چون حسین حقیقی ، سید سبحان حسینی و اسماعیل گرزین در آن حضور داشتند .

همچنین جبهه ایستادگی و حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی در مجلس سال ۹۰ در استان گلستان در حوزه رامیان و آزادشهر از دکتر صابری ، در حوزه علی آباد کتول از رحمت الله نوروزی ، در حوزه گرگان از قدسیه آبشناس و عیسی امامی و در حوزه مینودشت و کلاله از سید نجیب حسینی حمایت کرده بود.

Tags:

بعدی >

نوشتن دیدگاه

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست