• تاریخ: 2015-12-21
  • شناسه خبر: 12073
  • 571 بازدید

ثبت نام ۷ نامزد دیگر مجلس شورای اسلامی در مرکز انتخابیه کردکوی

ارکین نیوز – تعداد ۷ نفر دیگر از داوطلبین که از شهرستانهای کردکوی، بندرگز و بندرترکمن می باشند در حوزه غرب گلستان به مرکز انتخابیه کردکوی مراجعه کرده و ثبت نام بمعل آوردند. به گزارش ساحل گمیشان، از صبح روز گذشته شن ...

ارکین نیوز – تعداد ۷ نفر دیگر از داوطلبین که از شهرستانهای کردکوی، بندرگز و بندرترکمن می باشند در حوزه غرب گلستان به مرکز انتخابیه کردکوی مراجعه کرده و ثبت نام بمعل آوردند.

به گزارش ساحل گمیشان، از صبح روز گذشته شنبه به دستور وزیر کشور همزمان با سراسر کشور، نخستین روز ثبت نام داوطلبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

در نخستین روز از ثبت نام دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تعداد ۴ تن از داوطلبان در مرکز انتخابیه شهرستان کردکوی واقع در غرب استان گلستان ثبت نام بعمل آوردند.

آقایان رحمت ا… جلالی، دکتر ابوالحسن ریاحی، حبیب ا… مازندرانی و محمود کاویانی در نخستین نامزدهایی بودند در نخستین روز از ثبت نام دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مرکز انتخابیه کردکوی ثبت نام کردند.

در حالی که دومین روز از ثبت نام کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را سپری می کنیم تعداد ۷ نفر دیگر از داوطلبین که از شهرستانهای کردکوی، بندرگز و بندرترکمن می باشند در حوزه غرب گلستان به مرکز انتخابیه کردکوی مراجعه کرده و ثبت نام بمعل آوردند.

اسامی نامزدهای ثبت نام بعمل آورده در دومین روز ثبت نام (یکشنبه):

محمدباقر غلیمی (بندرگز)

بهنام عطا مرادی (بندرترکمن)

رجب محمدآبادی (بندرترکمن)

ایمان درزی (بندرگز)

سیدجواد حسینی (کردکوی)

رامین نورقلی پور (بندرترکمن)

علیرضا کمانگری (بندرگز)

ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی از ۲۸ آذر آغاز و تا ۴ دی ادامه خواهد داشت.

فعالیت هیأت‌های اجرایی انتخابات مجلس از ۲۸ آذر آغاز شده و هیات‌های اجرایی پس از پایان مهلت ثبت‌نام ظرف یک دوره زمانی ۱۰ روزه صلاحیت داوطلبان را بر اساس استعلامات مراجع چهارگانه مجلس در قانون انجام می‌دهند.

پس از بررسی صلاحیت داوطلبان در هیات‌های اجرایی، بررسی صلاحیت داوطلبان در هیات‌های نظارت و پس از آن در شورای نگهبان انجام خواهد شد که این روند تا پنجم اسفند ادامه خواهد یافت.

در حالیکه در نخستین روزهای ثبت نام نامزدهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، انتظار حضور پررنگ نامزدها، نمی رفت اما روز داغ انتخاباتی را رقم زد.

رادکانا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست