• تاریخ: 2015-02-17
  • شناسه خبر: 1714
  • 3,509 بازدید

تیپ وقیافه جدید از فرماندار شهرستان آق قلا

ارکین نیوز – الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان آق قلا چند روزی هست که از سفر معنوی حج بازگشته است و طبق رسوم ترکمن ها با تیپ و قیافه جدید در جلسات و بازدید ها حاضر می شود. سایت فرمانداری آق قلا اولین خبر فرماندار را ب ...

IMG_2725
ارکین نیوز – الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان آق قلا چند روزی هست که از سفر معنوی حج بازگشته است و طبق رسوم ترکمن ها با تیپ و قیافه جدید در جلسات و بازدید ها حاضر می شود.
سایت فرمانداری آق قلا اولین خبر فرماندار را با عنوان ” بازدید فرماندار شهرستان آق قلا از اردوگاه رزمی آموزشی پدافند غیرعامل نیروی انتظامی ” منتشر کرد و برای اولین بار عکس جدیدی از حاج الیاس هیوه چی با ظاهر جدید منعکس کرد.

فرماندار شهرستان آق قلا در بازدید از اردوگاه رزمی آموزشی پدافند غیرعامل نیروی انتظامی گفت: مهمترین هدف در اجرای پدافند غیرعامل آمادگی لازم در مقابل تهدیدات ، آموزش، پیش گیری است.

الیاس هیوه چی با بیان اینکه آمادگی در هر شرایط زمانی مدنظر پدافند غیرعامل است ؛ اضافه کرد: استفاده از تجربیات کسب شده در تمرینات و مانورها می تواند مسئولین را در رسیدن به اهداف تعیین شده در پدافند غیرعامل کمک کند.

وی اضافه کرد: پدافند غیرعامل مختص ایام جنگ نیست و لازم است دستگاه های ذیربط در هر شرایطی آمادگی لازم را برای مدیریت بحران داشته باشند.

هیوه چی همچنین بر استفاده از طرح های نوین به ویژه ابتکارات و خلاقیت ها در بحث پیشگیری از حوادث تاکید کرد.

همچنین در این بازدید سرهنگ امیریان فرمانده انتظامی شهرستان آق قلا ، هدف از برگزاری این مانور را آمادگی یگان انتظامی شهرستان در برابر تهدیدهای دشمنان و مدیریت حوادث و بحران ها عنوان کرد.

گفتنی است اردوگاه رزمی آموزشی پدافند غیرعامل نیروی انتظامی شهرستان آق قلا به مدت یک روز برگزار گردید.


عکس از سایت فرمانداری آق قلا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست