• تاریخ: 2015-04-08
  • شناسه خبر: 3040
  • 1,370 بازدید

تقدیر ویژه اعضای شورای اسلامی شهر از فرماندارشهرستان آق قلا

ارکین نیوز-اعضای شورای اسلامی شهر آق قلا از اقدامات فرماندار در راستای توسعه همه جانبه شهرستان به ویژه دهکده توریستی آق قلا تقدیر و تشکر نمودند صبح دیروز اعضای شورای اسلامی شهر آق قلا به اتفاق شهردار با الیاس هیوه چی فرم ...

1428465291_img_7299
ارکین نیوز-اعضای شورای اسلامی شهر آق قلا از اقدامات فرماندار در راستای توسعه همه جانبه شهرستان به ویژه دهکده توریستی آق قلا تقدیر و تشکر نمودند

صبح دیروز اعضای شورای اسلامی شهر آق قلا به اتفاق شهردار با الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان آق قلا دیدار کردند .

در این دیدار که در محل دفتر فرماندار این شهرستان برگزار گردید رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر آق قلا ، تشکر ویژه شورای شهر را از اقدامات فرماندار در راستای توسعه شهرستان به ویژه ابتکار دهکده توریستی آق قلا اعلام نمودند.
در این دیدار دکتر شیرمحمدلی رئیس شورای اسلامی شهر آق قلا اظهار داشت : دهکده توریستی آق قلا که برای اولین بار در سطح شهرستان اجرا شد در نوع خود در تاریخ آق قلا بی نظیر بود.

رئیس شورای اسلامی شهر آق قلا اضافه کرد: ابتکار دهکده توریستی آق قلا نشان داد که این شهرستان ظرفیت های بالقوه بسیاری در زمینه جذب گردشگر و توریسم دارد.

دکتر شیر محمدلی افزود: این دهکده توریستی نقش مهمی را در شناساندن شهر آق قلا به ویژه در بخش فرهنگ و هنر به سایر نقاط کشور ایفا کرد.
1428465368_img_7288

فرماندار شهرستان آق قلا نیز در این دیدار با اشاره به سال دولت ، ملت ، همدلی و همزبانی ؛ توافق هسته ای را یک حرکت تاریخی خواندند و آرزوی توفیقات بیشتر را برای مسئولین نظام در تمامی عرصه های دیپلماسی جهانی شدند.

الیاس هیوه چی ضمن تشکر از حمایت های همه جانبه اعضای شورای اسلامی شهر آق قلا و شهردار این شهر در خصوص دهکده توریستی شهرستان گفت: هزینه در بخش صنعت توریسم و گردشگری هزینه نیست بلکه سرمایه گزاری برای آینده است .

وی اضافه کرد: برای اولین بار شهرستان آق قلا شاهد ورود گردشگران داخلی و خارجی و افزایش ماندگاری آنها بود که در نوع خودش بی سابقه بود و این نشان داد که شهرستان آق قلا می تواند به عنوان مقصد گردشگران انتخاب شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان آق قلا ضمن تقدیر از همت و تلاش جمعی تمامی مسئولین جهت برگزاری جشنواره نوروزی فرهنگ اقوام شهرستان ، اظهار داشت : توسعه همه جانبه شهرستان نیازمند همکاری و تلاش همه مسئولین در تمامی زمینه ها می باشد .

گفتنی است علاوه بر شورای اسلامی شهر آق قلا جمعی از مردم شهرستان نیز با نصب بنر در سطح شهر از اقدامات فرمانداری در راستای دهکده توریستی آق قلا تشکر کردند.
1428473774_img_7328
سایت فرمانداری آق قلا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست