• تاریخ: 2016-06-22
  • شناسه خبر: 18772
  • 502 بازدید

تقدیر وزیر ورزش و جوانان از عملکرد استان گلستان در حوزه جوانان

ارکین نیوز-جلسه ستاد ملی ساماندهی جوانان کشور با حضور مسوولان کشوری، به ارایه گزارش عملکرد استان گلستان در حوزه جوانان اختصاص داشت . در این جلسه که در وزارت ورزش و جوانان و با حضور مدیران ارشد وزارتخانه های مرتبط برگزار ...

ارکین نیوز-جلسه ستاد ملی ساماندهی جوانان کشور با حضور مسوولان کشوری، به ارایه گزارش عملکرد استان گلستان در حوزه جوانان اختصاص داشت .

در این جلسه که در وزارت ورزش و جوانان و با حضور مدیران ارشد وزارتخانه های مرتبط برگزار شد ، دکتر صادقلو استاندار گلستان در سخنان خود به بیان اهم برنامه های انجام شده در حوزه جوانان در زمینه های مشارکت اجتماعی ، فعالیت گسترده شبکه مشاوران جوان ،توانمندسازی جوانان ، سازمان های مردم نهاد ، پیگیری پروژه های زیرساختی با رویکرد اشتغال ، و …. پرداخت.

دکتر طیبی هم در این نشست گزارش فعالیت های ستاد ساماندهی جوانان استان، برنامه های اوقات فراغت ، پیشگیری از آسیب های اجتماعی ، وضعیت شاخص های مرتبط و …. را را بیان کرد.

در ادامه پس از گزارش مدیران و کارشناسان وزارتی از ارزیابی عملکرد استان در حوزه های مرتبط با جوانان ، دکتر گودرزی وزیر ورزش و جوانان اقدامات صورت گرفته در حوزه جوانان گلستان را مطلوب اعلام کرده و برخی اقدامات همچون ایجاد زمینه برای مشارکت جوانان در زمینه های مختلف با فعالیت های ابتکاری و خلاقانه ، استفاده از توان تخصصی آنان ، حضور انان در فرایند تصمیم سازی، اوقات فراغت ، سمن های جوانان و … را قابل تعمیم به سایر استان ها دانست و خواستار تداوم این برنامه ها در استان گلستان شد .

دکتر گودرزی اظهار داشت: در این راستا تشکر ویژه ای از دکتر صادقلو استاندار فرهیخته گلستان داشته و لازم می دانم به صورت خاص از اقدامات استانداری گلستان تشکر کنم .

وی همچنین از عملکرد دکتر طیبی و ادارات عضو ستاد ساماندهی جوانان استان و همکاران فعال اداره کل ورزش و جوانان تشکر کرده و ابراز داشت با حمایت های استانداری همچنان این مسیر ادامه یابد .

وزیر ورزش و جوانان افزود : اقدامات عزیزان ما در گلستان در جهت اجرایی کردن شاخص های اعلامی وزارت در حوزه جوانان مطلوب و امیدواریم برنامه ها در جهت اوقات فراغت ، سمن ها ، پیشگیری از آسیب ها ، و … همچنان در مسیر بهبود باشد .

در این جلسه نمایندگان سایر وزارتخانه ها نیز به ارایه گزارش پرداختند.
استانداری گلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست