• تاریخ: 2015-11-14
  • شناسه خبر: 10525
  • 1,000 بازدید

تصمیمی بزرگ برای حضور قدرتمند سیستانی ها در انتخابات مجلس دهم

ارکین نیوز – انتخابات حساس و سرنوشت ساز مجلس شورای اسلامی در پیش است ونگرانیها و دغدغه های فراوان مردم که بعضاً بر زبان جاری می کردند حکایت از نا رضایتی آنان از حضور همزمان چند کاندیدای سیستانی در رقابتهای انتخابات ...

ارکین نیوز – انتخابات حساس و سرنوشت ساز مجلس شورای اسلامی در پیش است ونگرانیها و دغدغه های فراوان مردم که بعضاً بر زبان جاری می کردند حکایت از نا رضایتی آنان از حضور همزمان چند کاندیدای سیستانی در رقابتهای انتخاباتی داشت .خصوصا حضور همزمان جناب آقای مهندس سالاری و سرکار خانم آبشناس بر این نگرانی ها افزوده بود البته که این نگرانی به جا و به حق بود.ولی با رایزنی های بزرگان و معتمدان قوم و حسن تدبیر جناب مهندس سالاری اتفاقی خوشایند رقم خورد امروز عصر آقای مهندس محمود سالاری برای حفظ وحدت میان قوم سیستانی و رسیدن به کاندیدای واحد در میان جمع کثیری از معتمدان , بزرگان و نخبگان سیستانی حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا , انصراف خود از ادامه فعالیت انتخاباتی را اعلام نمود. تصمیمی که یک بار در انتخابات مجلس هشتم خانم آب شناس گرفت و راهیابی آقای دکتر ناصری به مجلس هشتم را در پی داشت.. اینبار آقای مهندس سالاری راه را برای ورود خانم آب شناس به بهارستان هموارتر نمود.
آقای مهندس سالاری یکی از سیاسیون با تجربه سیستانی در استان گلستان است که قبل از آنکه به فکر رسیدن به صندلی مجلس باشد , به فکر اتحاد و همبستگی قوم سیستانی می باشد.
ایشان انتخابات را موضوعی اجتماعی با رویکرد فرهنگی میداند که بایستی مردم را یک گام به لحاظ فرهنگی رو به جلو هدایت کند.که اگر غیر این باشد فرد پیروز انتخابات در واقع بازنده است.
آقای سالاری در بیان دلایل انصرافش به پیام مردم اشاره کرد که در ملاقاتهای حضوری با ایشان در همین ایام فعالیت انتخاباتی , از وی می خواستند که بروید یکی شوید و با یک کاندیدا در انتخابات حضور یابید.
وی یکی دیگر از دلایل انصراف از ادامه فعالیت انتخاباتی اش را پایبندی به اصول و ارزشهای قومی منجمله ریش سفید مداری می داند و معتقد است که با انصراف خود می خواهد این سنت حسنه را احیا کند و بداخلاقی های گذشته را از طرف هرکس و هر گروهی که بوده جبران نماید.
صحرا نیوز

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست