• تاریخ: 2015-07-31
 • شناسه خبر: 6795
 • 2,294 بازدید

تریبون آزاد انتخاباتی چن سولی بدون نتیجه پایان یافت

ارکین نیوز – نشست نامزدهای انتخاباتی حوزه شهرستان آق قلا در قالب تریبون آزاد که به همت یکی از فعالان اجتماعی شهرستان برنامه ریزی شده بود با عدم استقبال کاندیداهای احتمالی ترکمن حوزه آق قلا پایان یافت. در این نشست ک ...

ارکین نیوز – نشست نامزدهای انتخاباتی حوزه شهرستان آق قلا در قالب تریبون آزاد که به همت یکی از فعالان اجتماعی شهرستان برنامه ریزی شده بود با عدم استقبال کاندیداهای احتمالی ترکمن حوزه آق قلا پایان یافت.

در این نشست که در فضای بسیار معمولی و فارغ از چالش های سیاسی به بهانه ضیافت حج مشهد پقه در روستای چن سولی بخش وشمگیر شهرستان آق قلا برگزار گردید که به دلیل حضور نیافتن دیگر کاندیداهای احتمالی مجلس و عدم هماهنگی و اطلاع رسانی مناسب و مهیا نبودن شرایط یک نشست جامع و کامل ، تصمیم بر این گرفته شد که این هم اندیشی برای آینده موکول گردد.

فرهاد توماچ نیز با حضور لحظه ای در این مراسم در نشست حضور نیافت و فقط به تبریک سفر حج به مشهد پقه بسنده کردومهندس امانزاده نیز به دلیل دعوت به ضیافتی دیگر در خارج شهرستان ؛ در این مراسم حضور نیافت .

دکتر توسلی و دکتر گرکز نیز از قبل عدم حضور خود را به دلایل مشغولیت کاری و خارج از استان حضور داشتن اعلام کرده بودند و سایر کاندیداهای ترکمن نیز هنوز خبری از رایزنی های انتخاباتی وجود ندارد.

گفته می شود حاضرین در این مراسم از عدم حضور سایر نامزدهای انتخاباتی منطقه اظهار نارضایتی کردند و به نوعی در محافل عمومی اعتراض خود را بیان داشتند.
البته بسیاری از کسانی که در این ضیافت حضور داشتند از اجرای همچین نشستی اظهار بی اطلاعی کردند .گفتنی است این مراسم بدون هیچ حاشیه خاصی به پایان رسید.
لازم به ذکر است که از بین کاندیداهای احتمالی مجلس فقط عبدالغفار رادمهر و رشید نافعی به دلیل احترام به نشست هم اندیشی انتخابات حضور بهم رسانده بودند.

 • TAHER - 2015-08-01 در 8:39 ق.ظ

  با سلام خدمات دوستان ارکین نیوز
  فعلا این تریبون ها و نشست ها برای آق قلا خیلی زود است چون که تفکر سیاسی مان خیلی پایین است اگر قرار باشد که چنین نشست هم برپا شود به اطلاع عموم مردم برسد و بیشتر از همه علما و فعالان سیاسی و دانشجویان باید در این نشست ها حضور یابند نه اینکه اندکی قلیل خودشان به تنهایی در سرنوشت مردم تصمیم بگیرند ….

 • masud - 2015-08-04 در 12:45 ق.ظ

  واقعا این اقایون فک‌کردن‌کی هستن .چیکاره مملکت هستن کن خودسرانه برا خودش تصمیم‌میگیرین و‌جلسه میگذراند.ما واس همینن که نماینده نداریم‌از شهرمون واسخ این افکارات ضعیفه که همبستگی نداریم.اخه یعنی چی جلسه گدگذاشتیم‌نیامدن.خدایش اگه‌میامدن باید تعجب میکردم .خوب کاری کردن‌قبول نکردن.مگه شماها چیکاره ملت هستین که خودسرانه جلسه میگذارین هاااا.خجالت بکشین .شما نگران خودتون باشین واقعا که ..اگه سواد داشتین این‌پیشنهاد را نمیدادین …………………………………………………….

 • ali - 2015-08-04 در 9:34 ق.ظ

  شما هاذاگه عقل داشتین اگه فکر داشتین دوره قبل اون‌جنجال اون تفرقه ایجاد نمیکردید واقعاذکه شماهاا فک‌کردید کی هستین مگه قیم‌مردم‌ترکمن هستین که جلسه میگذارید ..واقعا اگه کاندیدا دراین‌مجذلس حضور پیدا کنن افت برای خودشون هست و واقعا فک‌میکنیم لیقات ندارن که خودشون را دست به این افراد واگذار کردن.بنظرمن اصلا نباید دراین‌جلسات حضور پیدا کنن

 • همشهری - 2015-08-04 در 9:36 ق.ظ

  این‌اقایون که جلسه گذاشتن کی هستن..اقا مدیر میشه اسماشون را بگید تا مردم‌این ……………… را بشناسن که خودسرانه جلسه میگذارن.اقا مدیر لطف کن اسماشون را بگید تا مردم چهره واقعی این افراد را بشناسن.
  مدیر سایت : نشست روستای چن سولی توسط مشهد قلی پقه از فعالان شناخته شده آق قلا در ادامه ضیافت حج برگزار شد و هدف نیز بیان دیدگاه های نامزدها بود نه ائتلاف برای یک نفر

 • اق قلای - 2015-08-04 در 9:40 ق.ظ

  اگر کاندید ها در این مجالس حضور پیدا کنن ثابت میکنن که خودشون دست چند ادم هست که اگه بگن بشین میشینن اگرم بگن بلندشو بلند میشن.اگر کاندیدا ها در این مجالس حضور پیدا کنن شخصیت خودشون را میارن پایین و انتظار نداشته باشن که راهی مجلس شوند

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست