• تاریخ: 2014-12-18
  • شناسه خبر: 209
  • 1,014 بازدید

ترکمن سسی :پشت پرده معارفه و عزل غلامی چه می گذرد ؟

ارکین نیوز- طی حکمی از سوی دکتر ریاحی ریاست دانشگاه علوم پزشکی گلستان ، غلامی بعنوان سرپرست جدید شبکه ترکمن معرفی شد” این خبری بود که چندین سایت استانی درنیمه اذر ماه منتشر کردند. ولی بر اساس شنیده ها چند روز از مر ...

Golestanema17

ارکین نیوز- طی حکمی از سوی دکتر ریاحی ریاست دانشگاه علوم پزشکی گلستان ، غلامی بعنوان سرپرست جدید شبکه ترکمن معرفی شد” این خبری بود که چندین سایت استانی درنیمه اذر ماه منتشر کردند.
ولی بر اساس شنیده ها چند روز از مراسم معارفه نگذشته بود که به دلایل نامعلومی مسوولان ذیربطی که ایشان را انتخاب کرده بودند سریعا برکنارش کردند. آیا واقعا ایا این تصمیم مسوولان بهداشت استان از روی تدبیر بوده است؟ چه مسایلی در پشت پرده این نمایش معارفه و عزل قرار دارد؟
بر اساس شنبده ها گویا بعد از انتصاب ایشان مسوولین انتخاب کننده به ایشان توصیه می کنند که فرد یا افراد مورد نظرشان را به عنوان همکار انتخاب کند که با مقاومت دکتر غلامی روبرو میشود. آنها نیز تصمیم به عزل ایشان میگیرند. امیدواریم این نظر درست نباشد که اگر درست باشد واقعا به وضع شبکه بهداشت تاسف خورد. ما از مسوولان تصمیم گیرنده انتظار داریم دلایل خود را اعلام کنند. اگر قرار بوده ایشان بعد از دو سه روز عزل شوند چرا از اول انتخابش کردند.؟ امیدواریم مسوولان ذیربط دلایل قانع کننده ای برای این کارشان داشته باشند.

ترکمن سسی

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست