• تاریخ: 2016-01-25
  • شناسه خبر: 13822
  • 517 بازدید

از کسی یا گروهی در انتخابات جانب‌داری نکنند

ارکین نیوز – بخشدار بخش مرکزی شهرستان آق‌قلا گفت : به همه مسئولین برگزاری انتخابات نیز سفارش اکید شده تا به هیچ عنوان از کسی یا گروهی جانب‌داری نکنند تا مردم از صحت انتخابات اطمینان داشته باشند . اسماعیل آرخی ، بخش ...

ارکین نیوز – بخشدار بخش مرکزی شهرستان آق‌قلا گفت : به همه مسئولین برگزاری انتخابات نیز سفارش اکید شده تا به هیچ عنوان از کسی یا گروهی جانب‌داری نکنند تا مردم از صحت انتخابات اطمینان داشته باشند .

اسماعیل آرخی ، بخشدار بخش مرکزی شهرستان آق‌قلا در باره تمهیدات انجام شده برای انتخابات پیش رو گفت :

تمهیداتی برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر انتخابات هفت اسفند ۹۴ که به‌طور حتم یک اتفاق عظیم در تاریخ این کشور خواهد بود انجام گرفته است تا انشاء… انتخاباتی قانون‌مند و پرشور داشته باشیم.

وی افزود : به همین جهت ۸۱ صندوق رأی ثابت و ۱ صندوق سیار پیش‌بینی شده است که در سطح بخش مرکزی شهرستان آق‌قلا مستقر خواهند شد. به همه مسئولین برگزاری انتخابات نیز سفارش اکید شده تا به هیچ عنوان از کسی و یا گروهی جانب‌داری نکنند تا مردم از صحت انتخابات اطمینان داشته باشند .

بخشدار بخش مرکزی شهرستان آق‌قلا تصریح کرد : ان‌شاءالله عرصه انتخابات که عرصه شکوه و عظمت است پایه‌های نظام را تقویت و الگوی مردم سالاری دینی را به نمایش می‌گذارد.
اسپی دژ

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست