• تاریخ: 2015-06-05
  • شناسه خبر: 4632
  • 687 بازدید

برگزاری مراسم سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره)در آق قلا

ارکین نیوز-بیست وششمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در مسجد جامع مصلحی آق قلا برگزار شد. در این مراسم الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان آق قلا آسیب شناسی امام راحل را یکی از ...

1433439562_img_3363
ارکین نیوز-بیست وششمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در مسجد جامع مصلحی آق قلا برگزار شد.

در این مراسم الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان آق قلا آسیب شناسی امام راحل را یکی از دلایل اصلی پیروزی ایشان در برخورد با مسایل خارجی و توطئه های استکبار جهانی برشمرد و افزود:بصیرت، شجاعت و دینداری از ویژگی های بارز امام خمینی(ره) بود.

رئیس ستاد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)شهرستان آق قلا افزود: حضرت امام خمینی (ره) نه تنها یک رهبر سیاسی برای انقلاب اسلامی بلکه شخصیتی جهانی است که نظام جمهوری اسلامی را بر پایه استکبار ستیزی بنا نهاد.

وی در پایان حضور گسترده مردم در سالروز بزرگداشت امام راحل و وحدت همه نیروهای انقلاب حول ولایت فقیه راسبب ناامیدی دشمنان اسلام و خنثی شدن توطئه های آنها دانست.

در ادامه حجت الاسلام خیرخواه رییس مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور گفت:در تاریخ نهضت ها و انقلاب ها ،کشورهای دیگر با گذشت زمان به فراموشی سپرده شده یا به انحرف کشیده شده است ولی در ایران با گذشت زمان از انقلاب بر عظمت و شکوه این کشور افزوده می شود.

وی افزود:انقلاب های کشورهای دیگر جنبه آزادی خواهی سیاسی،مادیگری و…می باشد،اما در کشور ایران اسلامی با همه جای جهان متفاوت است و این کشور الگویی برای همه مظلومین دنیا می باشد.
1433439571_img_3506

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست