• تاریخ: 2017-01-03
  • شناسه خبر: 21907
  • 772 بازدید

با حکم استاندار گلستان؛ علی اصغر طهماسبی رئیس ستاد انتخابات گلستان شد

ارکین نیوز-استاندار گلستان با صدور حکمی علی اصغر طهماسبی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان معرفی کرد. به گزارش روابط عمومی استانداری گلستان، با حکمی از سوی استاندار گلستان «علی اص ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان با صدور حکمی علی اصغر طهماسبی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری گلستان، با حکمی از سوی استاندار گلستان «علی اصغر طهماسبی» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان معرفی شد.

در متن این حکم خطاب به علی اصغر طهماسبی آمده است: احتراماً، با عنایت به مراتب تعهد و تجارب ارزشمند شما، به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان «رئیس ستاد انتخابات استان» در امر برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شـهر و روسـتا منصوب می کنیم.

امید است با اتکال به خداوند متعال و تلاش و همکاری اعضای محترم ستاد و دستگاههای اجرایی مربوطه، ضمن رعایت دقیق قانون، شاهد انتخاباتی سالم، پرشور و قانونمند بوده و همواره در پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید در اجرای باشکوه انتخابات موفق و موید باشید.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست