• تاریخ: 2015-01-31
  • شناسه خبر: 1214
  • 791 بازدید

ایران در دهه فجر از ظلمت و تباهی طاغوت رهایی یافت

ارکین نیوز-حاج عبدالرزاق آخوتد رهبر در دهمین جلسه شورای اداری شهرستان آق قلا گفت:کشور عزیز ما در ایام ا.. فجر از ظلمت،زورگویی و تباهی طاغوت رهایی یافت. امام جمعه شهر آق قلابا تبریک این ایام گفت: دهه مبارک فجر به قول امام ...

showimage (1)
ارکین نیوز-حاج عبدالرزاق آخوتد رهبر در دهمین جلسه شورای اداری شهرستان آق قلا گفت:کشور عزیز ما در ایام ا.. فجر از ظلمت،زورگویی و تباهی طاغوت رهایی یافت.
امام جمعه شهر آق قلابا تبریک این ایام گفت: دهه مبارک فجر به قول امام راحل (ره) انفجار نور در مقابل ظلمات بود و توانست مردم ایران را از تباهی و ظلمات نجات دهد و به سمت اسلام ناب محمدی (ص) رهنمون سازد.

وی اضافه کرد: در زمان طاغوت نیز کشور ایران در اوج طغیان و فساد بود و حضرت امام راحل(ره) توانستد با توکل به خداوند متعال اکاذیب و طغیان ها را جمع کنند و امروز خلف صالح ایشان مقام معظم رهبری توانسته است با رهبری عالی شان ادامه دهنده راه متعالی امام راحل (ره) باشند .

امام جمعه آق قلااظهار داشت: قاعده خلقت بشریت این است که در هر عصری افرادی ظهور می کنند که منجی بشریت زمان خود هستند همانطوری که انبیاء در زمان های مختلف ظهور کردند و ظلمات و تباهی را از بین بردند .

وی افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی و تدوام این راه توسط مقام معظم رهبری یکی از وعده های خداوند متعال در حفاظت از دین در مقابل نسیان و تباهی محقق و اسلام ناب محمدی (ص) در جهان طنین انداز شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست