• تاریخ: 2015-05-21
  • شناسه خبر: 4219
  • 1,273 بازدید

اولین بازدید فرماندار آق قلا از تصفیه خانه فاضلاب

ارکین نیوز- الیاس هیوه چی اولین فرمانداری است که از زمان آغاز طرح فاضلاب آق قلا به بازدید این پروژه رفته است . پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهری آق قلا در سال ۱۳۹۰ استارت خورد و قرار بود طی ۴ سال به بهره برداری برسد ولی متاسف ...

1432104329_img_1282
ارکین نیوز- الیاس هیوه چی اولین فرمانداری است که از زمان آغاز طرح فاضلاب آق قلا به بازدید این پروژه رفته است .
پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهری آق قلا در سال ۱۳۹۰ استارت خورد و قرار بود طی ۴ سال به بهره برداری برسد ولی متاسفانه به دلیل تحریم ها نتوانست این پروژه با سرعت قابل قبولی ادامه یابد و عملا چند سالی خاک می خورد.
بهرحال اجرای طرح تصفیه خانه فاضلاب آق قلا امسال با سرعت مناسبی در حال اجراست و اگر مشکل اعتبارات تخصیصی پیش نیاید تا پایان امسال دیوار کشی و سیلوی انبار تجهیزات این تصفیه خانه تمام خواهد شد.
الیاس هیوه چی صبح دیروز به صورت سرزده از ادارات آب وفاضلاب شهری شهرستان بازدید و با روند احداث تصفیه خانه شهر آق قلا آشنا شد.

فرماندار شهرستان آق قلا در این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های شبانه روزی پرسنل این ادارات ،اجرای طرح تصفیه خانه فاضلاب شهری را یکی از ضروریات توسعه شهری آق قلا عنوان کرد.

وی سپس از عملیات اجرایی طرح فاضلاب شهر آق قلا و تصفیه خانه این طرح در شمال این شهر بازدید نمود

گفتنی است طرح فاضلاب شهر آق قلا از سال ۱۳۹۰ آغاز شده است و افق این طرح برای سال ۱۴۱۵ پیش بینی گردیده و ۱۴۶۰۰ انشعاب برای آن درنظر گرفته شده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست