• تاریخ: 2016-01-16
  • شناسه خبر: 13346
  • 922 بازدید

انصراف دکتر صیادی به نفع خانم آب شناس/ کار راحت اجماع برای سیستانی ها

ارکین نیوز – دو جریان فکری ( اصولگرا و اصلاح طلب ) به همراه دو گروه قومی ( ترکمن و سیستانی ) هرکدام به دنبال انسجام بخشی در سبد رای خود هستند تا در رقابت پیش روی حداقل یک کرسی از دو کرسی نمایندگی مرکز استان را تصاح ...

ارکین نیوز – دو جریان فکری ( اصولگرا و اصلاح طلب ) به همراه دو گروه قومی ( ترکمن و سیستانی ) هرکدام به دنبال انسجام بخشی در سبد رای خود هستند تا در رقابت پیش روی حداقل یک کرسی از دو کرسی نمایندگی مرکز استان را تصاحب نمایند.

در اردوگاه اصولگرایان چند روز قبل حجت الاسلام طاهری ضمن خواستار کاهش نامزدهای اصولگرا در استان , خبر داد که دوستانی دارند به عنوان اعتلاف اصولگرایی در استان زحمت می کشند و تلویحاً آمادگی خود را جهت توجه به تصمیمات آنان اعلام نمود .

اصلاح طلبان استان هم از مدتها قبل در قالب شورای هماهنگی اصلاح طلبان فعالیت خود را در جهت معرفی کاندیداهای مورد نظر آغاز کرده اند .

در همین راستا چند ماهی است که شورای سیاست گذاری ماصلاحات توپاری با هدف اجماع کاندیداها و انتخاب یک نفر ترکمن در حوزه انتخاباتی گرگان و آق قلا تشکیل شده است ،

سیستانیها که در کنار سه گروه یاد شده , اسب خود را زین کرده اند تا در این رقابت سخت و نفس گیر یکی از دو کرسی نمایندگی مرکز استان را تصاحب کنند رایزنی های فشرده ای را از ماهها قبل آغاز کردند و همچنان ادامه دارد.

حاصل تلاش معتمدین و ریش سفیدان سیستانی در جهت رسیدن به اجماع قبل از ثبت نام انصراف مهندس سالاری به نفع خانم آب شناس بود در عین حال عدم ثبت نام دکتر نیاوند در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا و نیامدن حاج حیدر محمدی هم در همین راستا تفسیر می شود.

و امشب با اعلام انصراف دکتر صیادی یکی دیگر از نامزدهای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا به نفع خانم آب شناس , امیدواری بیشتری را در اردوگاه سیستانیها جهت رسیدن به هدف ایجاد نمود.
صحرا نیوز

  • ترکمن - 2016-01-17 در 7:56 ق.ظ

    ماصلاحات توپاری فقط باید تکیه بر فرهاد توماج نماید ، این گونه آرا پراکنده تجمیع خواهد شد. وحدت کاندیداها آن هم هنگامی که تایید صلاحیت ها اعلام شده بسیار سخت خواهد بود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست